Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak akkora darabok essenek ami még nem halálos
van ottan ismerős kicsitől a nagyig de magyarázd már el nagy vonalakban miről lenne szó hogy tudok e segiteni mert érdekel a dolog
20 2378 420 most rám tudsz csörögni
N bankodj Bogyesz!

http://www.youtube.com/watch?v...

Kivanom neked!
A lényeg UKRAJNA!
Anyira nem égető,de ha lesz valami fórumbuli vagy öszejövünk akkor elmondja miről van szó!Azé nyomjad a számot!
na?minden üzlet érdekel!
ha adok 1 számot felhvsz?mer nem értem
okés, de mivel elég alacsony árat irtam egy forgalmis friss müszakis gépre igaz van vele munka de minden adott , ne halasztgasd mert ennyiért ráharaphat más is
ha van komoly értelmes,ambíciózus ismerősöd.Nem fórumtéma.Komoly!
Jelzem ha kell!
különben se az én bizniszem
én maradok a jó öreg olajnál
fazi, ugy tünik eladódik béla mindenestül (tartalék rx cuccokkal, és még rengeteg zx cuccal, olcsóért, ha érinthet a dolgo 200 környékén keress meg
mééé te nem bazzeg
de hát te kulák vagy!
anyát hozd má össze egy ukránnal.........,neked biztos vannak öszeköttetéseid
ÜZLET!Személyes téma/valami lóvés,értelmes emberke kell!
óóóóóóó bogyóka........szted én mit szoktam kapni......má ha veszek 1 kakaós csigát is ,minnyá megy a kulákozás szal érted!
ugy csinálsz mint ha nem ismernél minket
amugy csak az van hogy a nagyvárosi kulákok ótogatján a szeginy falusi parasztot me meg tehetik de találkozunk még
szevasztok anyaszomorítók.....
má megint civakodtok hülyeségeken
ki ez a tróger?
amugy a Kapucnyinak csak rá kéne szánni vagy 2napot a béjemwéjére montad hogy csepeg az olaja............én inkább vártam 2napot a gyári olajteknő tömitésre mert a 3000ft-os szét szakadt az utólsó csavar meghuzásánál
raktérvilágitás?aha oszt még a béjemwések a kulákok?miko az ivecosok vesznek 1 mazdát a be inditáshoz
na látod ezé nem viszem én szagemberhez inkább mókolok én vele és tudom hogy bele is kerül az áru és jól
égette már meg nekem is a kása a számat a jófajta szerelőkkel
nemsoká megyek pöstre oszt leszek én a féketek csak hogy nehogy valami bajotok legyen ruha,koszt ,kvártéj legyen
Ahhoz a bikázáshoz nem kell béjemvé, megteszi a mazda is.
Néha le kéne kapcsolni a raktérvilágítást.
A talján romboló (IVECO), most úgy fékez mint a Bogyesz a megyeri hídon.
Az előző szagember szétbarmolta berakáskor a karmantyúkat, csoda, hogy eddig bírta.
ES MOST?
Szekibácsi nem lesz a lakatoszoké az alsó lengőkar szinte hibátlan,a felsőben szilentet kell cserélni a kormány összekötőm volt gatya abban is 2 gömbfej hibátlan a lényeg már ha volt rá lehetőségem,hozzáteszem szinte ingyen mindent kicserélni akkor miért ne ja és a meg maradt alkatrészek a jók,menekk bele 1 másik béjemwébe........ingyen