Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsit kiperemezed hátul a sárvédö peremet az gyári méret?
és az az ET szám kicsit sok enyim 10
arra nem jo a6 on meg e28 on volt e36 ra nagy nem fér be
e36-é?
ahogy gondolod nekem helyet foglal
szivesen csak azt meg ne igyátok
meg beszéljük
Látom a téma szakértője vagy
Te tudsz valamit...
Pipi a disznókat karton papírral etetitek? Attól olyan szép fekete pörzsölés után.
Ja bogyesznak meg köszönöm a szilveszteri ajándékot
De már csak a mama szöttese maradt belőlle...
Próbáld meg nekem nincs tapasztalatom róla.
Üdv.
akár 1 ovodás a hózentróglis gatyába.........
ÁÁÁ
Erre nincs bizonyítékod
te vótá a legnagyobb alkesz mi?
Na szasztok
Vége a disznótornak , hosszú alkesz túra vót

Mint a képekből is kiderül én mindenhol ott voltam...
8jx16 h2 et16 o.z. felni 1l HP az ára
mennyi az ET száma és mennyi az árra?
Csak nem tudok rá ülni a térgyem miatt ezé veszek valami fekvőset
Az enyim a Trex a fazié a bébi bronto saurus hiába cserélt órát
bocs 8 küllős
Hi!van 4db 16 os felnim 6küllős viheted ha kell
tákoljam össze?
ember itt az utólsó csavarig ujatt vettem mindenből oszt tákoljam össze
én értem hogy mire gondolsz már én is eljátszottam de már uj törvények vannak komám hiába állsz meg 1 kátyu mellett a KPM nem fizet mert minden lukhoz sebesség tiltó táblát raktak és ez védi őket lakott területen belül pedig a hivatal az illetékes és csak annyit mondanak nix lóvé
szóval én nem ugy vagyok mint ti hogy csak ünnepekre veszitek elő az autót én nem érek rá várni hogy el birálják hogy fizetik e majd rásózom valami pancserre a 4 felnit neked nem kell az ódi alá?
Tákold össze, állítsd le egy kátyú mellé, had ne részletezzem. Bogyó komolyan csodálkozom, hogy még nem haltál éhen
Lehetőleg városban, mert ott megvan az út gazdája. Nekünk ki is tört egy darab a felniből, és a másik kerék is leeresztett. Hívtunk rendőrt, lefényképeztük, beadtuk, örültünk. A 2 kerék+2 gumi új árát megkaptuk.
a stabilizátor rud,gumi silent felfogatása is beleszakadt a kaszniba..............fur6tom ujra a lengés csillapitó patronos az nem nagy dolog akár csak a lengőkarok sem.......de ki kellett vennem az egész gólyalábat fékestől mindenestől........kormánymü is uj silentett kapott.....a segédkart még püfölöm de keddre kész lesz és akkor mennék hozzátok
csak a felnivel nem tudok mit kezdeni amenyiért görgőzik nállatok annyiért veszek másikat amugy is le akarnám cserélni ezt a nagy kereket mert öli a futómüvet rendesen
most lett volna cserébe e39 felni csak kicsi az ET száma elől beleér a csillapitóba..........kár érte mert szép