Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo reggelt trogerek!
2.dik. Jóreggelt. Kisorosziban szép napos idö van pont semmit nem lehet csinálni. A tó befagyva félig ugyhogy se horgászás se korcsoja, és még mocizni se lehet mert baszott hideg van.
1.Mán megint.Jó reggelt.
nem tudom
csak nézd meg az alsó képet, motorblokk bal oldali deknijét. gsxr vs busa! nem zx9
na még 1 átlőtt agyu
az ijeneket kérdezd már mit szed?me kéne nekem is
nekem akkor 650-750 000 ft közötti árat mondott, úgy hogy fullos idom garnitúrát intéz neki valaki írországból. ő mondta én hallgattam.
és mennyi lehet az árra ennek az 55-ös codának
az a turbós blokk szerintem hayabuzáé, a kuplung dekni és az olajnyomócső nincs a 9-en, a piros motor akkor lett lekapva mikor még egyben volt, a fekete váz meg akkor került rá mikor már mindegy volt neki.
pég ottan van bár hiányolom a hutőt és a kulert ezekszerint az 55 egy nyerő szám
azon a motoron akkor lesz turbó mikó nekem 2011-es zx10R-em lesz!
te, ettől a fószertől vettem meg az üvegszálas idomgarnitúrát, ott az 55-ös rajtszám.
ki egy kerekezte a ....................bringának, 14:43-as áttétellel 4-ben gázra vette fel az elejét a dög, amikor én láttam már fekete volt a váza, és amikor megvettem az idomokat annak a stex-nek az árát ott azonnal elbulizták.
tud6nád már hogy sarokban állnak vagy az asszonyok iwiw-eznek vagy facebokolnak
itt csak ugy tünik mi nem vagyunk papucsok
nah megint motorol mindenki
voltak kalandjaink párszor sikerült berugnunk
zsivány 1 csávó
üdv! Indián mármint a zsigulimos a szomszédom együtt nöltünk fel
ez a cool a verda müsör lenne amit az Mtivi-tól csoreltak
1et nem értek ennek a vajda köpedéknek az irásából tudom ő karosszériás,és ez 1 meg rendezett müsör volt ami tök véletlenül őt találta meg és ingyen kapott mindent 1 tálca krémesért(kb 1000ft-amit hántorgat)akkor minek vergődik? há noooomáliss
Na hello,
Olvasgattam ezt a zsigulimós blogot, amíg csinálgatták. Már jó ideje nem frissült, néztem át most az rss-eket, látom, van új bejegyzés:
http://zsigulimo.blog.hu/2011/...
Ebből mekkora balhé lesz!
Nem tudom, mi az a műsor, mert nem igen nézek tv-t, de a majkára még emlékszem...
hegeszteni nem kell csak lett benne egy 88-as tehát görgőzni kellene a közuttal meg mi faszt csináljak? mikor a szekér a garázsban van első fütóű nélkül
Nekem a szürke kipufogója pont eladáskor szakadt le emiatt. Köszönöm kawasaki
2 lehetőségem volt. Vagy megdrótozom (nem volt mivel) és hazajövök, vagy rátolok még 50,000-et a Z-re.
Józsán olcsón meghegesztik az ipartelepen, de a görgőzéskor nem fog vékonyan a ceruzája senkinek sem.
Jelentsd be a közútnak, hívj rendőrt, cirkuszoljál (mint mi) és kapsz 60-80,000Ft-ot. Abból fussa másik kerékre.
Kérdezzél, ha nem tudsz valamit!
elég baj ez
3.-dikk