Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnap rákérdezek 13.ker kámfor utca be is szerelik milyen évjárat? lancer?
szeki komplet 3 sebeséged van e meg léptető villa és kukac tengely ha van mi pízé adod ?
nem érdekelné esetleg ez a huladék vagy nincs neki olcsón egy motorja
meg a kurva anyát
tudod közös kocsinak híg a leve
egész évben alig használtam bátyámnál volt aki műszaki analfa béta meg ijenek mikor végre visza került elkezdet csörögni
fel baszta az agyam ozt csináltam egy ojat mint bogyó a bulin mostmár nem csörög hanem csatog vagy hajtókar vagy gyűrű töréses
te meg tapostad neki
haveromnak mitsu bontoja van
ezt is meg mexeltetted!
sajna nem
de egy kis ráfordításal kibaszott jó kocsit lehet belőle csinálni csak nekem sajna nincs most rá pízem
használt autón van egy donor ösze van törve az oldala az klímás
1.6 16 szelep. injektor 113ló 993 kiló úgy megy ahogy taposod neki
hülye az aki nem normális
klimás?
mondom vidd hihetetlen mi nyáron valami talin letudjuk
na eladó a kocsim nem sok baja van kell bele egy motor
négy új gumi van rajta majdnem minden elektromos rajta
agusztus-ig műszakival 100000 forint az ára zx-9r váltót be számítok
semmi extra
ja,a szomszéd kislányt most vitte el a mentő mert 1 csákó miatt beszedett 1 marik rivotrint ennyi
szeva bogyó mi a pája ?
szeva pipi tavaszal jösz-e alcsi holtágra pecázni tervezek egy 3-4 napos pecát
aszondják jó és menyiért adod?komolyan?
jó estét
volt nekem e34 felnim e28 on ugy emlékszem azok voltak a téli kerekek kérdezz meg okos gumist
ja ás az agy furat 72,5-nek kell lennie
e28 azon támasztott ugy kanyarodott mint a villamos
a 36-á azért nem jó a 34-re mert kicsi az ET szám 7-8,és elől beleér a gólyalábba még a lemez pótkereke sem jó próbáltam
az én felnim 8,5colos ugy kell a 205-ös gumit fellőni rá mert 255 a gyári és nem ér bele sehova
azért sajnálom mert ritka felni ha szépen fel van polirozva gyönyörü de öli a futómüvet
205 széles a minimum gumi amit rá lehet tenni ugy emlékszem.et szám a felni szélesség arányában is változik nem bizti hogy sok
na a 36ra nem fér be az jó mert az e36 kerék kicsi az e 34 re meg kérdem az okosokat és hivlak ha jó mert nem tudom milyen az e28 futómüve