Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen ezt ecseteltem Jimynek hogy a maga korszakában ez 1 luxus auto volt az extráival ............kikacagott
és Jimy mégis az én fostalicskám bikázta be a hires vec-edet és elment pestre és haza is hozott olyan szar futó müvel
Pipi a béjemwé az enyém nem a banké remélem érted
kacagva olvasom a fórumot pedig ma van 1 éve hogy édesapám meghalt.................................
na még 1szer s utoljára elmondom a szellemileg fogyatékosoknak hogy nem azért tartok béjemwét hogy mángózzak,hanem hogy pénzt keressek vele montam már ha mutatok 1 nagytanku japán szart meg veszem
és a Sedunak igaza van............én le amortizáltan vettem 1 fijatal suttyóé volt aki még kompreszort is akart rá tenni és nem szervizelte és most én iszom a levét nem vagyok gazdag de ha az embernek vannak baráti kapcsolatai akkor az alkatrészeket meg lehet szerezni negyed áron
ez súlyban is kb 15 kg!
az a lakatoszok között is 2500 pöngő.
mit csinálsz te hajnali 4:20-kor?
Ja kérem, ha a péz nemszámít!
Az úr, a pokolban is úr!
Pipi nem akarom védeni a BMW-t (a mostanit is eladtam már), de abban már 30 éve is villany ablak volt, rendes futómű, komoly fék. A motorok is láncosak. Náluk 2500 ccm-ből nem 70 lóerőt hoztak ki, mint a japán traktorodból.
Totojában is az erősebb dízelek döglenek megfelé 3-4 évesen.
Aki BMW-t vesz általában csapat vele, aztán a következő tulajok majd szervizelik.
Hidd el ha bogyóval elvinnénk megkergetni a kisbuszodat, lenne neked is nagyszervíz
Jo reggelt trogerek!
Jimykém Mi nem vagyunk olyan urak mint a bmw tulajdonosok Minekünk kis pénzű embereknek japán autója van, hogy szervízmentes legyen az életünk
Ha teli lennék lóvéval én is mint a bömös tulajok én is szívessen nagyképüsködnék
Jó hangosan mondanám, hogy a szomszédok is halják:
- Szivem most hoztam haza a bmw-t a szervizbül megint bele került 2 kilóba a múlt héten is otthagytam miatta vagy 3-at
Hali!
Erről Kapucnyi is tudna mesélni, neki is béjemvéje van.
De a Bogyesznak ez pont jó, Ő így szereti, hisz az Ő céljaira megfelel, a többi meg csak, luxus, és plusz extra.
Hát röhögtem is mert disznóvágáskor itt volt a házunk előtt egyel újabb bömbi mint ami neked van, egész hétvégén be se bírták indítani úgy lerohadt Van néhány havernak is bömöse, 2002-től fölfele. Egész évben arra gyűjtenek, hogy az éves nagyszervizüket ki tudják fizetni (200-300 E )
én meg azt sem tudom, mi az a nagyszervíz a 3 hiace-ra nem költöttem annyit amit ezek egy év alatt beletolnak, rólad meg nem is beszélek.
Én rájöttem a bmw nem az új autó eladásokra hajt hanem a már meglévőket ellátni pótalkatrészekkel tudja jól ebben sokkal nagyobb a biznisz...
1.
Jó reggelt!
itt van a lomok negyede
csinálok neked fotot Don korneóle
de ha itt nem fogsz halat akkor eskü meg usztatlak abban a 0,5 hektárban ami azóta fejlődött kicsit
elvileg a 7en de már nem merem el kiabálni mindig kell valami bisz-basz csoda hogy az uton mentél Budapest felé olyan szar az egész kócerály........lassan igaza lessz Pipinek az árban és már nem fog a tolla a havernak
és te mikor jössz?
hhhhháááááááááááááááááát!
meg kellett usztatni a sült húsokat...
Nem tudom még bogyesz azt mondtad személyesen lemégy csinálsz képeket, amikor telón beszéltünk azt mondtad, ugyanolyan víz mint nagykálló csak az mondjuk 14 hektár ez meg 0,5
Az a 14 hektár sem volt sok ott sem tudtam egy jó egészségeset húzni, de fél hektár az már tényleg kuttyaa huggyozóó
példul merenyén egy horgászra jut 5-7 hektár meghorgászható terület az már méretes

ha ingyen lesz a szállás is ezen a válli csodavizen természetessen megfontolom...
megint eltüntek a motorosok
az tuti me fröcsög a nyála
rossz az izlelöbimboja
Pipinek minden sós