Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szifon váltáska
ezt mindig a söfőr lakatosssz mondja meg
Na tiplizek.Ahogy a magyarok mondanák:ávez báktáló murosávó. Vagy ahogy a volt kollégám mondta:nyugodalmas noé faszát.
Az önvínyééééé mennyit adnak?
fjudzsör
álo ádjuk el a tied is vásbá
álu.az áluba,vás a vásba
Ezekkeeee a kurva újmágyárokkkkaaaa mindég a baj van!
De éngemet csak szőrin érdekű. Hááá nem én vágyok a vájdá!Nékem se nemvan lóvé!
eza hogy nem fizetnek ,,majd jövünk főnök,, oszt nem jönnek gondoltam itt kapok érte vagy 1-2ezret
Dikk ide Mó!Add oda a tesóknak meeee nyista náluk lóvé.
jól gondold át mert holnap el viszik a vásás lakatoszok
Hát az valahogy most nem kell.
pedig nekem lett volna 1 kibelelt 1csövü koppány 58-as átmérővel (ladáru)
de ha nem,hát nem
Csimbikém klima és hütőgép szerelő leszek ha nagy leszek vizsga anyagot le kellett adni mely abból ált hogy ketté vágott réz csövet meg tágitani és ezüstel összeheggelni a végébe pedig 1 gyors kanyar
meg sugom hogy az eredeti szakmám heggelő............többek közt
Adjon az Isten!Elcserélném a kipufogómat valami kisebb átmérőjű csőre.Az enyémen egy karbon akra ovál van.Kb.:150mm magas és 100mm széles.Kb.: 120mm-l rövidítve van.Szőrén elcserélném valami rövid max 90-95mm külső átmérőjüre.rendes kör alakúra tartójával összekötőjével.Az enyémhez szintén adom az összekötő csövet és a tartóbilincset ami a lábtartónál tartja.Ha valakit érdekel ezen a számon utolér:+36-30/631-66-38.Házi barkács nem érdekel.
Milyen vizsgát nyomtál bogyesz ?
fogok még tányérkalapon mad max-et nyomni
volt vagy 4 sün tányérkalapban de a belyövőt fogták
hú bakker, pedig mostanság sün mentes volt a város kivezetője. na majd ha kivirrad a tavasz, akkor jönnek elő fele mint a férgek a lyukból. ma itt is színezték a kipufogót a srácok lég rendesen.
ja és holnap megyek hozzád
olyan szerencsém volt hogy a városodból kifelé a bal oldalt razziáztak sámsonban meg volt a csomag és onnen csak az utotntartás volt a para
vizsgára be mentem át adtam fél litykó HP-t és alá irtam az 5-öst
nem hívtalak miután elmentél, de azért megkérdezem, nem volt gond a haza úton.
hja, és sikerült a vizsgád, olyan szép munkásszerkóban jöttél.
remélem nem hegesztetted össze vissza.
én ezért szeretlek mert ilyen vagy
köszi a jó kivánságokat,de minden sikerült
Remélem az abát elfőztétek a disznósajt kenőcsös lett a kolbász szalámi meg ehetetlenül erős bízok benne az abált szalonnát elfoghagymáztátok, és a zsír is odaégett ahogy kell... Remélem a színhúst meg beköpték a legyek...
Csupa jókívánság vagyok mi...

Szegény Jimbó jobb sorsot érdemelt...
nemke
peckának örült Bálint?