Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát azt pedig nem ártana tudni! Azután hogy megtortyan a kipufogó füst milyen szinű? Fekete?
Jó reggelt!
Szia Pipifax, Basi!

Kipufogó egy nyitott dob Akrapovic mintára készült,de gyári dobbal is ugyan ez a jelenség!
Dyno és egyéb chiptuning mentes a paripa! Gyári szivacs légszűrő !
Az alapjárati csavart viszont nem tudom,hogy hogy is áll jelen pillanatban!
Hali!
Milyen légszürö ,kipufogó, van rajta? Esetleg Dynojet?
Mire van állítva az alapjárati keverék csavar?
legalábbis, mikor nekem torpant gázra az vót a baj
Egyébként szerintem vagy sokat kap, vagy keveset.
Én arra tippelnék, hogy inkább kevés a benga
De majd a szakértők megaszondják...
Nem nézzük el...
légszűrő rendben van tisztítás után is ugyan ez a jelenség,egyébként 3000km-ként tisztítom!
a tied kecses, a régi viszont dagi és inkább hajó mint raketta, de azé kipróbálnám.
nyugi láttalak, amint megláttad a szerpentint sarkantyúztad a dögöt.
lég szürőt karbit nézted? de mindját jönnek a professzorok
Sziasztok kilencesek!

Lenne egy kérdésem a szerelő kollégákhoz! Igaz nekem 6os Kawa-m van,de remélem ezt elnézitek nekem!
Tehát,
már egy ideje megvan a jelenség nem most jött elő. A lényeg,hogy hidegen-melegen egyaránt gázadásra fulladós reakciója van nem pedig szép egyenletes pörgős!
A pl. üzem melegen vagy annak közelében 0/üres fokozatban alapjáraton járatva és pillanatnyi hirtelen nagyobb gázadásra inkább megtorpan,fullad mintsem hogy felpörögne! Ha szintén üresben pörgetem kisebb/nagyobb gázadásokkal akkor is picit fulladós hangja van nem olyan szép egyenletes,pörgős!
Nem tudom mennyire érthető amit leírtam de megpróbáltam hátha valaki ezekből is érti mi lehet a probléma!

köszönöm kedves kollégák!

Üdv.
hajó ,hajónak kényelmetlen ,inkább valami elbaszott nagyon gyors űrhalyó .
inkább éges el a szerelmeddel
én még igy is szeretlek hogy baj van a látásoddal ás hogy sorvad a pöcsöd
nekem kell egy ilyen
a videók között van egy qadster vidi, na az utolsó mátra motorozás alkalmával láttam két ilyet , a cimbi látta őket parádsasvárnál tankolni , magyar zőőd rendszámmal tolták neki.

lehet kell nekem egy ilyen?

csak kihajolok 280-nál.
és már a zx12R sem vonzó nagy motorra vágyakozók számára. én a grande 670-es 12-sét be vállalnám próbából, ez még az az ár ami számomra kockáztatható, és meg tapasztalhatnám milyen aszfalton hajóval közlekedni.
jimmy l lehet rágja a pipa szárát, igaz a grande 12-se még a régi nagy darab vas de ennyiért jó ár érte.
Isten ments, hogy felhúzzam, max. valami fára, kötél segítségével.
Jimy..bammeg ...Bogyó ezért kibacc az ágyatokból ..ne húzd fel a drágát
Szííjjjaaaa.
Csak, ha meglátom a Bogyeszt............
szia Jimi
Jó napot

A motorozáshoz három dolog kell: Pénz, pénz, és pénz.