Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenki tv-t néz közben? Mi ez a punnyadás?
Sose gyűrűztek még meg?
De az egér picike. Neked meg valami elefánt van a lábad között elmondásod szerint.
én a 2.-dikk vagyok,és leszek,és maradok
az egér is befér minden lukba
Értem!
Azért nem gondoltam elsőre a karbi szinkronra mert gondoltam azt már megcsináltad! Ezek szerint még nem!
Mi a férfi fejlődési sorrendje?

1. kisgyerek
2. nagy gyerek
3. gyűrűsféreg
4. papucsállatka
Jaja én voltam,jó a memóriád! Sajna még nem jutottam el odáig! Kevés rá az időm csak gondoltam rákérdezek az említett jelenségre hátha tudja valaki,de a szinkron nincs elfelejtve még a téli szezon alatt meg szeretném csinálni! Esetleg ha más probléma is van akkor egybekötve!
Én személy szerint erre is tippelek! Mivel alapjáraton járatva én 1500 körülire szoktam beállítani,de ha meleg ha hideg ingadozik 1500és 1100-1200 között a fordulatszám mutató!Tehát nem áll stabilan picit jár föl-le!
Nem te kérdezted néhány hónapja hogy hol van a 6-on a szinkronizáló csavar meg hogy hová kell kötni a teszter csöveit?
Elméletileg lehet.
Nekem már egy is sok, 2 pasi végképp sok lenne szerintem.
Azt meg ne mondd, hogy nagy, mert én kicsi vagyok, és a nagy fájni fog.
inkább feküdj közénk oszt meg mutatom én neked mekkora 1 szabócsi betyár gyerök szerszáma reggelente én is meg ilyedek tőle minden szarás után meg kell fürödnöm,mert belelóg a kinti klozetba
karbiszinkronnak nem lehet esetleg köze ehhez?
Hát igy nehéz mondani rá bármit is! Ehhez látni kéne!
Azt a Jimyvel játszol, nem akarok közétek állni.
Más játékot kell kitalálnunk.
ott valami karbi bibi lesz jól mondja Pipi vagy keveset kap vagy sokat vagy pucold ki lehet valami fuvóka felszivott valamit
játszunk bujócskát én meg duglak,utánna eltünsz
Unatkozom. S nincs kedvem sehova se menni. Játszunk valamit?
Mi újság Bogyesz?
A megtorpanás leginkább csak alapjáraton érzékelhető,hallható! Menet közben nem tapasztaltam ilyesmit! Alapjáraton húzogatva/pörgetve a gázt csak akkor tapasztaltam a jelenséget!
Nem az a megszokott szépen pörgős hangja/reakciója van! De tudom nem új moci és nem injektoros !
Pipi te menyél inkább Tetétlenre oszt merjed a habot az árokból a kávédba
Nincs füst legalább is nem vettem észre hogy lenne!