Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csomó lom kéne Fazi hütő nélkül is be lehet inditani mig megnézik addig semmi baja nem lesz de majd később felhivunk Bélával mert neki kellenek a lomok
Csokos Karmi!
a motorod hiába régebbi,de a technika fejlődik.ezen nem szabad spórolni.én az 5w60ast 8ezer után engedtem le,mert már bemeséltem magamnak,h sokat ment .Más olajak(amit próbáltam:Castrol ,Motul ,Fuchs )4-5 ezer után már érezhetően elfáradnak.Ez nem.Pedig kapott a gép rendesen .
Azok a droidok akik azt,mondják,h jó bele az ásványi azok maradjanak az MTZ 50esnél .
szép jó estét csókos Fazi ..Bogyó
Ivancsa lelkes motorosai 2. resz! ,
köszi.csak azért kérdem mert hallottam már olyat is hogy "öreg" motor nem jó neki a fullszintetikus!de szerintem hülyeség
Szeva kölök
ha jót akarsz a gépednek akkor CSAK full szintetikust öntesz bele.
EZ a legjobb ár-értékű olaj ami kapható.
akárki akármit mond nyugodtan beleteheted az 5w60ast is,nekem az jött be a legjobban
http://sportmotor.hu/motoros_f...


Ivancsa lelkes motorosai 1. -resz!
srácok,szintetikus,félszinti vagy ásványi olajat a 9esbe?itt is megoszlik a vélemény,segítsetek..
köszi
Az elso indexek is kellenek?
A szelvedo kell nekem.
Bevan repedve az enyemen
Mutom nincs
A hutot addig nem szedem ki mig a blokkot el nem viszik!
Kiprobalhatoan konyebben eltuzdom adni.
Huto nelkul meg sajna nem megy
A lampakat hetvegen megnezem (nem projektoros)
Azt a lopasgatlo baszast neked freebe .
Szevasztok trokeger
Köszi!és ez éjfélig érvényes csak
Az élet 200km/h, és éjfél után kezdődik.

De mit tudtok ti erről?
Itt a segítség öcsi.
ma vasárnap van és holnap menned kell megint korán melózni
Korán?mihez képest....én azt sem tudom milyen nap van!bezavart ez az összevissza műszak....
még korán van de nem soká gyülik már a sok semmire kellő
Hali mindenkinek!Helyzet?
bocsánat...........hütő
fazikám gondold ki hogy miért mennyit kérsz mütő,esetleg szélvédő,elsőlámpák(amugy projektoros?)és a tankban a viszacsapó szelep(lopásgátló)
állítsd már le magad ,nem végezte ott csak táppénzen van .