Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mit Coyot!
,nem sok........motor nyugovóra téve ,csak még az aksit kell kirántsam,meg benzinkijáratás,meg a szokásos procedura
az uj ruhát csak jövőre koszolom össze
OK szeki! Akko legalább nem kőő a bankba mennem mee arra még mindíg nem vót ídőmm! Köszi türelmed!
jó estét mindenkinek
oksi ,köszi,meg Jymikének is!Nem értem a telót,pedig mindíg be van kapcsolva .
Szerdán megyünk Pestre,majd szólok ennek a Jymi gyereknek hogy elugrok érte!
Köszi mégegyszer!
az én garasaimat is oda adhatod jimmynek, meek hozzá.
Szeva drusza ,mizu?
szasz! kerestelek telón be a hívott fél nem kapcsolható volt!
Jimy jön a plexidért vasárnap! Így nem lesz postaköltcség! csak Jimy benzinköccsége!
szerencsétlen ütött-kopott bagázs.......
szasztok
lábadozik
evan tünve a fődim innen nem ir ide
Na jó mutatsz sedu de fölösleges az az erőltetett búbánatos nézés Most tuti kaszálni fox a biztosítótól
Az majd meghozza a jókedved
Ne szerénykedj kérj legalább annyit, amiből még egy szintet lehet a házra húzni

Nyugodtan hivatkozhatsz arra , hogy megbomlott az elméd is az ütközéstől Aki a balzac pajzánját olvassa az ép elméjű nem lehet (Normális embernek elég itt bogyesz és fazi írásait kihámozgatni )Ha kell szívesen tanuskodok a bíráságon is, bár szerintem egy agyturkász szakértő levágja a diagnózist no perc alatt...

Arra gondoltam, hogy a nyomorékok találkozójára még elhívjuk eksönt is A bice-bóca még belefér a kategóriába...
ez már inkább Fazi féle irás
Úgy látom ma mindenki magából indúl ki

Az evéssel nincs bajom, járni nehéz, 2 nap után már egyedül bicegek.

Bogyó tudom miből tanultál meg írni: Balzac, Pajzán hitóriák. Néhány napja ezt olvasgatom, és tisztára olyan a nyelvezete, mint amit te szoktál ide beírkálni. katt
jobbulást ugy látom etetés után tisztába is raktak csak jó vagy az asszonkádnál
Jobbulást!

A cumi is neked van ott? Sörre gondolom.
Akinek nem lenne ismerős a szoba a zűd vadállat itt lakozott
Én már készültem van itthon egy rekesz sör. Venni kéne egy robogót, azzal 1 kézzel is lehet motorozni. Igazi hycomat, még füstülne is.
Jimy..Pipike
szép napot ..pusza Bogyó suliba járok és nincs időm ..ami van kevés akkor fel lógok és olvasok mi van ..még nem vagyok!
666.

Jó reggelt!
4.dikk