Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia moccos.. szép napot
emberek beszürődött ide is az ellenség
hogy te micsoda egy retardált bunkóparasztmotoros vagy
ehhhhhhhhh
Noh..szép napot ..pápá ........jó étv az ebédhez
akko nem tudom akko
Bogyó...nekem nem kell ilyen luxus cucc...
na!nekem is nagy a belem az asszony még is szereti én ugy hivom a kispárna a cumival neked legfejebb lesz kispárna az uj melegitővel
Bogyó..majd tavaszra remélem jobb lesz a külső ..mert ha nem ..eláshatom magam ..baszus!
mé te nem vagy fiatal,? kellemes nyegyvenes
jól van köszönöm még annyira nem sürgős de az a lényeg hogy lehet rólla szó
Bogyó...ne viccelj ...nekik fiatal csajok kellenek. .én már öreg vagyok ..én maradok a haveroknál ..de a nevetést megérte
Elméletileg megoldható! De az elkövetkező 1 hónappan semmiképp mee televan a t.... a sok melóval! Most nem vállalok be semmit!
ma lett kész az apám sirja és nem rég raktuk össze.....................Zsu melózik ugyan is valakinek dógozni is kell menyél csak motorozni abból még nem volt válás.............vagy igen?
az AGV-m anyira nem sürgős!csak szét szedtem mert volt rajta 1 kis belső javitás és csak a héj van arra gondoltam hogy valami fekete alapon fehér nonfigurativ 1 kis szürke árnyalattal mint a grex-em rakok róla képet a lényeg hogy föladnám postán és ha kész visszaküldöd a plusz árral utánvételre ha természetesen elválalod és persze occon
Basi..adok képet azt is megcsinálod a ..sisakra? Bogyónak ..legyen vmi ..kézzelfogható motyója
Örök garis minden szerszám, de a fix szárra jobban rá tudok tenni akármilyen csőhoszabbítót.
Bogyó..jól vagy,oké minden nálatok Zsu is!

Képzeld ...Tegnap dobtam egy hátas t ..pár pasi bejött a mocis szobába..és csajokat keresnek motorozni. .a legjobb az benne ..Nős. .akkorát röhögtem itthon
csővan!
Jaa meg mikorra kéne?
Milyen az a bukkanó sisak?
Még nem láttam olat! jaaa és milen színre kőne!
basikám 1 bukkanó sisakot menyiért festenél le nekem?
lehetőleg ne a racsnival próbáld mert ha nem profi akkor kinyírod! meg a kezed is lebaszod mikor megszakad! A fix szárral próbáld!
Köszike, déután rá is próbálok! :)
szia atya..