Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi lett veled jóember
Tudhatnád, hogy a zebra nem felüljáró
Az egy veszélyes hely, pláne azoknak akik még énelőttem szeretnének átsurranni rajta...
Most már én is tehetnék fel képet. Elütöttek a zebrán. Motorral bezzeg több éve nem volt balesetem
csak a 33 feletiek a vén szarosok
atyaisten.....
micsoda sérült nyenyere bagázs
mindenkinek van valami fasz baja,vén szarosok
Sajnálom eladni!
majd ha nem mozdul a középső ujjad,kérheted a közönség segitségét
a telefonos már kevés lesz!
úgy mondta a doki,elhalt az ideg újra kell (napi kb 1mm)hogy nőjön.
most elég gáz hogy hosszú a kezem
haha nekem is ez a bajom de én tornázok meg inekciózok...........még
Nekem meg állítólag az izmaim vannak letapadva, ezért nem forog az alkarom. De mindenki mást mond Van aki azt mondja, ha hamarossan nem kezdem tornáztatni örökre így marad.
több mint 2honapja beütöttem a könyököm,azóta folyamatosan zsibbad 2 ujjam.hétfőn megműtötték,az ideg fel volt tapadva.muszáj volt mert késöbb lebénult volna.
érzéstelenités,altatás,stb.
most kb 10centis vágás a könyökömön meg válig be vagyok gipszelve(valami rögzitő vagy mi)
26-án kötözés,02-án varratszedés
röviden ennyi
Na végre valami jó hír mi lett a karoddal színesmadár...
fényképeket kérünk
Van valami hir majsztro?
Szevasztok trogerek!
mi van itt
mi ez a sok firkálás?
észheztértetek?
a zsilett 20ft-al olcsóbb lett, a kék 4e-rel hosszabb lenne a zsilettnél.
kárbónt,titánt,vagy ácílt kaptál a karodba, jobbulást!
na csak nem rá esett a rakonca jobbulást
kivonattam forgalombol,szét van szedve,karom gipszben
magamat is ki kéne valahogy vonatni
azt mondják jövő honaptól occób lesz a kötelezö
a tulaja mondta, 160-ig 6-7L, felette 10L a dög itatása és ő inkább felette használja.
kárrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nem tom, nem ültem rajta nem mentem vele, széria 10-es nincs tuning, nincs sport légszűrő, nincs flanc. volt neki előtte egy zőőőd azt meg csippelték úgy beleforgott a 310-be, sztán megevett vagy 2-3 főtengelyt meg blokkot, most is ki dudálja a 330-at, nem mondom teccene de nem tartós itt a bibi.sok gubát kellene félre tenni hozzá, és több a hátrány mint az előny, az utak nem javulnak, nem lesz olcsóbb semmi. csak az a cica, az hiányzik a nyomorultakkal, a cicázás na ahhoz pont megfelelne a szörny.
majd átküldöm hátha a bátyód rákattan, a csákó a tulaja alacsony termetű neki biztos fexik, mi nagy darabok csak lebegünk rajta.
a kawa meg górálja ki az Z meg Z1000sx blokkokat és tőccse fel zx10R blokkal az új masináit és hónapos elő jegyzései lesznek, a Z blokk meg mehet beolvasztásra
az én félémet kellett volna meg venned még mindig eladó...........csak már nem nállam
szép napot..Bogyó látom ..voltak páran még nem voltam