Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jó volt veletek beszélgetni
Szasztok...
Te Fazi A Boros Lacit ismered iváncsán? Egy fekete kawasaki csopperre van. Csak most árulgatja az iwiwen azt látom iváncsán lakik... Egyébként kőrösi gyerek, osztálytársam volt...
Ja nálunk tuti zavargások lennének, ha a brazilok az összegyűjtött vasaikat nem tudnák hol leadni...
há hogy-hogy nincs nyitva egész 7en há nincsen ottan kisebség?
Zoli megjött a plexid! Hová küggyem! Jimyhez?
a farm ahol élünk
Na van még egy ÁLLAT a házban.
Jó estét.
mennyijé vetted csoki
na joccaka faszik...... még van 1......
ez olyan mint a Cojoté
nem igazad van csak hajtókaros,főtengejes,meg nem győzöd olajjal ismerem ezt a szériát is
Vannak hozzá sallangok is. Az a motor legalább nem lesz hengerfejes...
Bogyó a héten zárva vannak, a telefonszámuk: 30/9115809
Az első árból még sokat engednek.
Zozókám
El van mosódva a fénykép
De lehet csak nagyon használt az a gúnya...
a 2.8-as 12szelepes nekem nem jó mert akkor cserélni kell a computert meg a sallangokat motorvezérlőt,inyektor szelep csatlakotókat,gyujtást és a váltót nekem 2.5-es 24 szelepes kell azt csak bele kell pottyantani és gooooooo
Bogyó lenne egy 2,8-as motor kompletten 50,000-ért (12 szelepes) a tiedbe valót is megkérdezem még ma.
a fene a pofád szarvasi kölök.......
nembaj,megvan az enyém is,lesz du széééép fotó,csak most nem érek rá
meg se fogtok ismerni.......ződ a ződségen.......
szép jó napot léhűtők.....
dolgozni mindenki!
semmit nem melózok drágaságom na most szó szerint csöves vagyok az utólsó 100-ezrem ki csalta tőlem 1 banknak nevezett cég,álitólag adnak hitelt csak bekel lóvét fizetni na most ez nem történt meg ugyhogy holnap megyek debrecenbe 1 pár jó cimborával és vissza kérem a pémzem persze szépen fogom kérni és téritcsék meg a 3szori fel utazásom szerintem 1-2 eltört uj után kézségesek lesznek na ha az a kes visszajön akkor hivlak csak tudod sokkalom ezeket az árakat még meg várom Sedu menyiért talál motort a vastelepen