Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a pipi.

hát hogy nézel ki vazze.........
bazzeg....nagy ez a bébidoll nem?
Szevasztok trogerek!
Ezt a szedett vedett bandat! ,
Miért engedtek be holmi szutyukis brigádot? Hol vannak a kawatrakis kolegák? A sok papír motoros meg otthon gubbaszt.
Add ee a ppicsaaáábáá mossttabn itteennn a suzukutyyi a mennnúőü.
A szemhéjamba is több izom van mint neked az egész testedben te pondró...
Üdv Zozo! Örülök, hogy végre összeállt a vas! Aztán ésszel toljad neki! Majd fülelek, jó lesz hallani a Kawát újra!
Pipi hol van neked izmod? Nem azt mondták véletlenül hogy a zsír réteg van letapadva?
Bogyesz te mióta vonzódsz a női nemhez...
Vaze készen van a gép ! a jövő héten össze pakolom teljesen.És hogy ne ússzam meg enyivel nézd meg a hátsó kereket (defektes lett mire haza értem)
Szép!
kitől kaptál kölcsön motortz tr?
Jó estét!
Részvétem a sérülteknek, és a bénáknak.

Mióttaa megiiittaamm a zozozozo féle pállyiyknelskáébúú 2, azőtja a bbötüüökettt összzze vvisza üttüögetüöem.
Na üdv pockok. Akkor kezdődik a motoros szezon
mi meg nem törött kezüek kacagnánk a kocsmába miközben 1ik kezünkbe csecst másikba gömbölyü női popókat tartanánk
Legalább a vezetékneved meg van hozzá
Gyógyulgassál
Csinálni kéne egy törött kezűek motoros találkozóját
Senkit nem hívnánk, csak mi lennénk hárman, azt innánk reggeltől-estig...
45? az kormányzó terminátornak volt annyi fénykorában de azon látszott is
Próbáltam, de nem szállt ki. Majd akkor fog sírni, amikor a DAS megkeresi. Pont aznap hosszabbítottuk meg a szerződésünket
Ne röhögjél az egyik karom 60-as és kemény, a másik 45-ös. Ideiglenesen gipszben vagyok, vasárnap összedrótznak. Drótos Tóth leszek
én még azért jobbal pofán vágtam volna jobbulást
nálunk nekem kell fizetni hogy be vegyem a bogyókat mint hogy két jónagy csecst irtak volna fel nagy peremes szeleppel
Na b@zmeg
legalább motorral firkáltál volna, akkor most egálban lehetnénk
képeket dobj fel, had röhögjenek a többbiek is...
annak csak örülj hogy meg usztad eddig a zebra az a Győzőé nem?
Most már én is madárember lettem. Elcsaptak a zebra közepén, és még 3 métert repültem, aztán majdnem átment rajtam a faszfej.
Nincs nagy gáz, a baloldalamon minden kapott a fejemen kívül, a felkarom eltört. Szerencsére jobb kezes vagyok és ki tudom törölni...
Ne fizess a bogyókért, egy ismerős 2 napra 60,000-et kapott a kórházban, hogy vegyen be pár fájdalom csillapítót