Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

basi ..én nem bánom a mkit ..csak ENGEM nEEEE
Persze, le is hajtogattuk róla.
Szia ! Köszi! ÁÁÁÁ dehogy! én mindenkit átbaszok!
szia Basi...azt hiszem te leszel a kawasok ..kézikönyve..mkinek segítesz
ez igy van nem akarok hülyeséget mondani de záró alátét is szokott lenni azt nézted?
szia Lacikám
Sima jobb menetes! tehát balra forgatva lazul! lehet hogy gyenger a légkulcs! Rakjad sebességbe (19 majd valaki lépjen a hátsófékre ekkor dugókulcsal (CroVa) le tudod lazítani de lehet hogy csőhosszabítás kell a szárra hogy legyen erőkar!
Sziasztok!
A következő gondom lenne, remélem tudtok nékem segíteni:
ZX12-n szeretnék láncszettet cserélni, de az első lánckerék rögzítő anyáját légkulccsal se bírom meglazítani....

Milyen menet lehet rajta? Sima, vagy fordított menet? Lehet eleve rossz irányban próbálkozok?
Ha valakinek volt mostanában dolga ilyen gépsárkánnyal, légyszi írjon már egy segítő levelet!

Lehet nekiesek krovával meg méteres hosszabbítóval, végső esetben meg óvatosan levágom a menetről. Így már semmiképpen nem akarom hagyni, mert elbaszik az új lánccal. Lánggal nem nagyon mertem melegíteni, nehogy megsüssem mögöte a szimeringet...
Köszi előre is a segítséget!
Szia Karmi
jó reggelt szia Bogyó
Jóccakát!
Jó északét.
hihihi az itt van mellettem Bogyó nem jön ide
Azt meg várjuk.
Megmondom én neked! Itt van Kincsesbánya!
Itt e
majd márciusba lesz vége
Bogyó a klíma vizsga sikerült,a referencia munkád lehetne nálunk endrén.
Arra való a krosszmotor. Hogy tetszett amit linkeltem?
A konyha bútornál minden ok.
megyek oszt kiszedem csak legyen jóóó 7főn vagy kedden megyek és lehet meg kereslek hogy hol az a kincsesbánya
motorozatok mert jövő hétvégén hó esik ha ..elszabadul a pokol
Hát igen, de amit ígértem hogy viszek kóstolót ,én kóstolgatom.
Haverságból segítek neked kaput csinálni :-)
Látod nem megy annyira a bolt, ebben az évben pl. egy gumit se hoztam eladásra, még az egyik csúzlimat is el kell adnom.
Nem voltam méhben, a jövő hét elején juttasd már eszembe. Nem egyszerű a dolog, mert ha tetszik ki is kell szerelned, mert ezek markolóval veszik ki az alumínyiumot a bömösből.