Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó éjt
Egyébként Teve tegnap kérdeztem de nem írtad, milyen sérülésed lett, hogy mentő vitt el
Persze, ha olyan helyen sérültél, amiről nem szívessen beszélsz(mondjuk a csúnyádon) akkor nem faggatlak
ennyi köszi pipi, nem aztt irtam hogy 200 hanem közel 200, a mi motorjainkat is 200 lovasnak mondogatják aztán közbe csak 178 annyi biztosan volt a cbr is
Bogyó ..számítógépes suli...ECDL.start
hova is?
szép estét. .nah itt aztán volt forgalom


sziaaaa Bogyó

Képzeld sikerült a felvételim ..megyek okosodni
naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa alszotok
szép jó reggelt.. Hogy a pasik mennyit tudnak vitatkozni egy fos számon

szia Bogyó . . .
szia
inkább megyek dogoz...
1másba Pipi
itt vadok szerelmem csak tudod Zsuskánakis adni kell nehogy gyanut fogjon
Ti eggyütt aludtatok?
Na mén megint a faszméregetés
Teve azt írta, hogy KÖZEL 200 le
a 170 az már közelebb van a 200-hoz mint a 0-ához...
Jó napot bogyesz! Hol a faszban vótá eddig, hol a kávé baszod?
4.,-dikk
2.dik. , jó reggelt urak hölgyek
1.
Jó reggelt!
Ago! ZX-12-es volt? Nem 15-ös?
Ezek azok a tipikus "városi legendák".
Nekem érdekes módon még a 10 évvel ezelötti motoromnak is meg van a teljesítmény mérése.
Azért ha lenne egy 200LE-s 954-esme - most itt hangos röhögés jön -, akkor azért annak meglenne a papírjai és belinkelném.
Az meg egy másik dolog, hogy nem igazán lehetne belőle 200LE-st, vagy ha lehetne, akkor kb nem sok kilómétert birna ki.
A mostani cbr1000RR-ekből lehet közepes tuninggal kipréselni a 200LE-t.

De mondjuk lehet, hogy volt 200LE-s, mert ha pl azon a padon mérték, ahol mondjuk a BMW S1000RR-t hátsó keréken 196LE volt - ismét nagy röhögés -, akkor akár ez is lehetne.

Nagyon sok ilyen dologgal találkoztam már és talán ezért is lett feltéve hozzám egy lóerő ranglista, hogy kicsit "képebbe" helyezzük az ilyen messziről jött ember mondta dolgokat.

Visszatérve a ZX12-re.
Nem rég volt nálam egy ZX12R, szétreszelve, de brutálisan... 220LE hátsó keréken!
keresett valaki?! :)
Kurdi Gabi (Aquabase) K7 1000-ben Yoshi tengely, full rendszer, YOSHI VERSENYELEKTRONIKA! volt és az pont 200Le volt főtengelyen.
Benne van a Superbike újságban is. És a K7 szériában 30-40Le erősebb a 954RR-nél. Ahhoz, hogy egy 954RR 200Le legyen nagyon bele kell nyúlni a blokkba. 2milla alatt nem áll meg.
Papírt láttál a mérésről? Nézd meg Ágo-nál a ranglistát hogy mennyi egy 954! Ágo 954 ranglista
Ennyit a közel 200 LE-ről!
Még 12-ből is kevés van amelyik eléri a 200-at!
ZX-12