Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bogyó..majd eldől ..még korai ..a srácok ..úgyis jönnek velem ..mert nekem a Honda is nagyon bejön..és a Suzi ..mindbe van egy ami nagyon tetszik ..és szenvedés rendesen a választás majd ..még az odébb van ..ha nem gyógyulok meg nem is veszek ..mert nem arra használnám kapásból amire kellene..és ezt kivédeném!
na ezekkel már el robogózhatsz
mondjuk én neked gsx-f,vagy z re gondoltam ezek a kis csotrik nem fognak téged elbirni és lássuk be a menet szélt is fogod rendesen
ez meg a másik ami még oké
ez nagyon tetszik színre
Bogyó..nem kell ...Nő vagyok ...a nő ne férfiasodjon már el ....ha nagyobbra vágyom ..megkérem valamelyik ismerőst vigyen egy kört .Nem kell mindenbe a férfiakat..magunk alá szorítani
nekem az első jobban tetszik ugyan is nekem bejönnek a pucér motorok de a másodikkk sem rossz de nekem nem kéne 1ik sem de ha neked tetszik,ám legyen amugy komolyan!miért nem nézel nagyobbat
Bogyó..qukkmeg és ezt is tetszenek
találtam egy villany pásztort .megdumáltam vele ..megcsinálja a kicsikét ha megveszem csak legyek jobban ...
oké majd azért figyelj a bogyókra
nincs beszarok,sem xanax sem rivó montam hogy 1iket sem fogom szedni irtak helyete mást Panagin,Nevotens,Citagen,Helex,Fortedol
Nah az jó megint bombáznak vmi fossal Figyelj ide a betalok tbl vigyázz mert gyenge lesz a húgyhólyagizomzat! mellékhatás "inkontinencia"
montam márhogy le vágták mind a kettőt neki amugy képzeld kaptam uj bogyókat van 1 olyan hogy Helex SR ezt este kell bevenni olyan fasza cuc hogy az este végig röhögtem a megasztárt
kapjad be Bogyó a szomszéd lábát!" Néni miatt"
szija csajos,,,,,,,,,,,,, ööööööööööö néni Karmi
már elvonási tüneteim vannak ..motorokat nézek..
sziasztok fiúk Bogyó Pipike
ezt szeretem benned hogy a saját kreativitásod élvezed
még én nehezíteném annyival, hogy a penge szélein, visszafelé hajló fűrészfogak legyenek, hogy kifele is élvezzem...
et ity jjjátam én arra gondoltam ha legközelebb lesz főrum tali(bárhol)akko ezt a poharas trükköt meg csináhatnánk és miután sikeresen összelapitottunk 3poharat,a 4.-et neked hagynánl hátha szerencséd lesz 1 az 1-hez
Bogyeszkám a viccek topicban számodra is találtam valamit
Bár te ugyan észre sem veszed, de mindíg bajban vagy a pontos és az elipszilonos jé használatával
Ha legközelebb összefutunk, neked is tartunk egy kis vetélkedőt, csupán a fejlődésed érdkében max annyi lesz a különbség, hogy nem minden válaszodra helyeselünk A gyakorló kérdések ITT!megtalálhatóak...
jó napot mindenkinek látom bejött neked Pipi amit a vicc topikba felraktam