Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jujj ,ez tényleg durvaaaaa.......
én azé ennyire nem űzöm
megyeget,ma is volt vagy 100 méter ,de 2.-ba nem akar feljönni,még béna vagyok, nem érzem hogy mikor kéne rákupl......
üdv mindenkinek!
ne haragudjatok,hogy bele pofátlankodom a beszélgetésetekbe,de lenne egy s.o.s. kérdésem!most akarok motort venni és nagyon kinéztem egy kle 500-ast.de!DE!állítólag az a motor kicsit sokat eszik és nem is megbízható?mit lehet erről tudni?kérném a segítségeteket,mert hosszútávra vennék motort!
előre is köszi
üdv
na himi hogy ász márt az egy keróval
én ma nyomtam egyet minuszba szaratós volt
sztem nem is ilyesmire való
Pipinek van
ki vett még ebböl a mini camerából azt hiszem basi árulta, képtelen vagyok a felbontást állitani nagyon remeg a kép, kicsit csökkentenem kéne a méretén a vidinek, mert nem képes követni a rezonanciákat
Miert nem veszitek fel szembol?
msot az a terv hogy a hátsó kerék elé az idom aljára teszek cam-ot, meggyözödésem hogy elég sokat van a levegőben az az elsö kerék
Elore, hatra nyomom
Mindíg csak az egy kerekezés a motornak KÉT kereke van akkor miért csak az egyik kopjon?
Es most? .
Barkácsolóknak van egy eladó lendkerék lehúzom. 98-as ZX9-től felfelé.
Érdeklődni: seducertt@hotmail.com
jó reggelt nagy bátorság........kis kuplung
majd
Na mad lekapom az idomokat azt gyakorolom ha lesz idom
4000-4500 nél pici kuplung/ki kell tapasztalni,mindenkinél máshol emel ki/,mikor kidobod,gázt rá.... ,és már jön is fel szépen.....
persze ez az enyém,nemtoom a "B"-s hogy viselkedik,mert nehezebb.
Milyen fordulatnal kuplungolsz ra?
Kuplung nelkul 4000 fel vissza engeded az odarantod neki
én is azért tettem vissza a videón nagyon megugrott, utána szépen felhozta megint, de az már csak hátulrol látszik. nem baj majd sikerül, gyakorolgatni kell.

kuplungal kiszámíthatóbb a viselkedése......legalábbis nekem
lattam a videod
Tegnap en is probalgattam.
Gazra 1-2x felkapta az eleet
Neha meg is ilyedtem
reggelt
a gumit Jimy papa
Jó reggelt!
jó reggelt mindenkinek.