Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszek nektek salátát.
na tessék,,,,bátyám is megjött......
akkor leszünk páran mi?
Slájm party
tele ződséggel........
Nekem is azt mondta hogy megy
Elvileg jön. Legalább is nekem azt ígérte.
nemtood fazi jön a lime partyra
néha meg olyan jól elkapom,hogy utcahosszat megy szépen 1.-be,magam is csodálkozok
ezzel én is igy vagyok,sehol még a holtpont,de má fosok hogy,,,jajj minnyá hanyattvág
Ja,,,gyakorlás kérdése.Gázra még nem próbáltam.....
Gázra a CBR-600 jött fel szépen kis könnyü gép,de azé jó volt
Visszaengeded a gázt a motorfék megfogja, bontósJani az má faszán nyomja a zx6al
én is még csak tanulgatom magamnak ,én 2esbe veszem fel gázra,mert az egyes túl rövid ,de ezt a rossz érzést nehéz megszokni,h fent van az eleje 60centit és olyan mint ha hátra akarna esni ,életellenes érzés és tudat alatt parázik az ember tőle ,sokat kell gyakorolni ,nem esnek ezek olyan könnyen hátra mert kurva orrnehezek
Szerbiában már bevezették, hogy először csak 125ös jogsi aztán 250-es aztán mehetsz csak korlátlanra.. (Szerb ismerős mondta) Ezzel mondjuk a choppereseket szívatják meg a legjobban, mert ugye egy 160kilós hárlis medve hogy nézne ki egy 125ös Hyosung chopperen Én inkább teljesítményhez kötném, nem pedig köbcentihez... 15kW-25kW-50kW aztán jöhetne a korlátlan...
azért kell finoman még mielőtt elfogy egyesben a lendület akkor megtartod a gázt,hogy se fel ,se le ne mozduljon az eleje ,és akkor húzd fel 2be , próbálgasd ,de gerincvédőt vegyél ha nem akarsz újra járni tanulni ,(jobb esetben)
pontossan........betiltanám az ilyesmit,,,,,km függővé tenném,,,vagy ilyesmi.
mindegyikre akasztanék 1 km számlálót,aztán ha megvan az elvárt rutin,akkor engedném továbblépni öket
Az a vicc, hogy ilyenek tényleg vannak Egy kettőt már gyászoltunk is...
robesz után zzr1400 vagy busa

"melyiket vegyem".......aztakurva.....
na ezt nem akarom pont....kinyírni a váltót egy kis hülyéskedés miatt
http://www.sportmotor.hu/motor...

De ebben a galériában mindenre választ kaptok! Beszartam a röhögéstől
2.-ba nem próbáltam még,,,,,nem tudom hogy milyen fordulaton jönne fel erölködés nélkül.....1.-be már kitapasztaltam.
A kormány má szitált is 1-2 szer,be is fostam,,,meg 2 cm-re volt a padka
próbáld kettesbe hátha, akkor többet tudsz menni keréken! Viszont vigyázz hogy az első kerék ne álljon le mert ha leteszed akkor nem bírja olyan gyorsan felvenni a fordulatot, és beszitál a kormány, akkor egy újabb erőteljes gáz segít!
ha nem erőszakkal rúgod át 2esbe,hanem megtalálod azt a pillanatot amikor tehermentes(ebb) a váltó akkor nem lesz .de hamar haza lehet vágni a kawa váltókat ,mert a léptetővilla nem erre van kitalálva benne .
ott én is voltam már,majdnem el is vették a motorkulcsot hangoskodás miatt.......
ja!
itthon motoroltunk,Tokaj kicsit messze van nekünk
1-esbe?