Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na most beszéltem a sráccal!mondtam neki hogy van egy ismim ott a közelben és elmenne meglesni!szóval hívd fel és akkor mondd hogy annak a gaverja vagy aki a adná a drz-t a mociért és akkor megbeszéltek egy időpontot!Na most amúgy te értesz ezekhez a vasakhoz?nem parasztkodni akarok csak hogy írtad hogy nincs ilyened!
hááát vazze,ha ott laknék,nem 40.000 lenne a motorba hanem 60.000
jaja és 290 ért viszik mint a cukrot tegnap voltam kint és már 1 liter sincs
nálam ez változó de szabaddá teszem magam arra az idő pontra...............lehetőleg 12 után
én meg nézem neked szivesen ha lesz rá lehetőség de ha sikerül megvenned akkor üdvözlünk a 9-esek között(bár nekem nincs)és a pálinkát hozdel inkább szeptember 17,18,19-i 9-es főrum találkozóra nállam szivesen látunk ja a belépő mindenki ledurranthat 1 gumit az uj vasadról
mikor tudnád meglesni ?csak hogy úgy beszéljem le vele!Mert sztem csak holnap ér rá!
a jó édes annyukat
én értelek de most monta hogy elkelt hivd föl hogy megvan e még és hogy ismerős meg nézné ha lehet
Amúgy most azt mondta hogy Pesten van így nem is tudunk beszélni mert vezet és majd megbeszéljük a dolgot mert holnap nem jó neki!Ha holnap megpróbálnád felhívni megint azt megköszönném tényleg!Ha femennék érte akkor összefutunk viszek valami piát!
Nem pénzért venném hanem egy suzuki drz400E-t adnék érte mert a srác azt mondta azért akarja elcserélni-adni mert vmi újdonságra vágyik!Inkább quadot szeretne de ez is jó lesz neki!Csak ez a drz már 4 éve nálam van, én vagyok a második tulaja és erről tudom hogy tényleg tökéletes állapotban van!Csak barátnőmmel túrázni szeretnénk mert csak ezt engedi meg az időm és arra pedig nem alkalmas a drz!Jó lenne ha nem fürödnék be vele mert eddig nem kellett motorra költenem csak a kötelezőket, nem most akarom elkezdi!
hát kedves sörös babettás barátom most hivtam a motor tulaját és közölte hogy elkelt és letette pedig básonyos hangom van nem ilyesztő hivd fel nem e neked tartogatja de ha már meg sem lehet nézni kicsit gyanus de ne legyen igazam
nekem 215huf ugyan az a mol csak külfődön van nevetséges mi
inditsd be!
persze semmi akadája mindjárt fölhivom hogy mikor lesz othol..........max viszek fotomasinát magammal
kocahorgász
ha lemondta,annak oka van.....
ha el akarja adni akkor kapkod a vevő után.....főleg manapság
Na lépek srácok a peca miatt mára csúszott a hétfői masszír...
na jóóóóó.......itt a kúton 341,.....nekem 337/L
mol otov cojo ktél
Motobogyó!
Ha megtennéd hogy megnézed nekem nagyon hálás lennék érte!Lemondta a csávó a holnapi talit mert nem ér rá!Csak tényleg jó lenne tudni milyen állapotban van mielőtt 300km-ert utazok érte aztán meg hanyattesek mert olyan csúnya hangja van plusz ha még törve is volt akkor nem állok jót magamért!Meglehetne oldani hogy meglesd?
Mit szerénykedsz Egymásközt vagyunk, nekünk elmondhatod...
de jó is lenne.....
Na meg persze könnyű úgy mazoistának lennie, hogy a moltól ingyen kapja a bengát...