Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sedu ez az ukrán benzin ez 1 nagy faszság semmi baja nincs sem autonak sem motornak tőle az én autóm évek óta azzal jár és érdekes ........nem eszi az olajat.........ás még az is eszedbe juthatna hogy ukrajinában is van motor,meg uj autők és azzal járnak és semmi bajuk ugy hogy ez az ukrán ben zin nagy tévhit hogy szar viszont el ismerem hogy nem mind1 hol tankolsz ne az ucaszéli autókból vásárolj.........enyi
Sok Boldog Névnapot Szabi majd iszunk rá 1-et
Meg lehet csinálni (volt egy fekete sokáig hirdetve). Ha 1 hónappal ezelőtt akartál volna venni ennyiért 2001-est, árulták a régi motoromat 35K km-rel. Ki lehet fogni olcsóbban is.
Jó döntés, szagolj bele a tankba, hogy nem ukrán benzinnel járt-e. Kettesben rángasd meg a gázt, nehogy dobálja a fokozatokat. Csinálj egy erős fékezést 180-ról, nehogy rázza az elejét. Váz ne legyen festett, ne füstöljön! Látatlanba max 600-at igérnék érte.
Még annyit hogy ez a régi fejidomos!Na most erre rálehet tenni az újabb fejidomot?Avval tetszik a legjobban csak most ennek az árát engedhetem meg magamnak!
Bódog névnapot Eksön!
Üdv jó reggelt mindenkinek, BOLDOG NÉVNAPOT SZABI .
egyenesfutás!
A 47000 az nudli,100.000-et gyilkolás nélkül simán elmegy!
Az enyémbe most van 40.000,,,,,,,,patent
Hali!
Az idomról hiányzik a gyári zx-9r matrica. Próbáld ki nem hajigálja a sebességet, a váltónak pontosan könnyen kell járnia, nem kattog, zörög valami a motorban.
Amikor bemelegedett a motor állítsd le, könnyen kell indulnia ismét.
Hidegen indítsd be, mond a tulajnak hideg motorral várjon, ne füstöljön.
Amúgy sokat elmennek, megbízható gépek, csak oda kell rá figyelni.
SEGÍTSÉG kellene sürgősen!
Holnap megyek megnézni ezt a Kawa zx9-est:ez lenne az!
Valami infót tud róla valaki?Nagyon fontos lenne mert nem szeretnék befürödni vele!A tulaj azt mondta hogy 47ezer körül jár benne a km!Mennyit mennek ezek el?
Fazikám 40245
Boldog nevnapot Aksi
3.
Jo reggelt trogerek
Hát Esküszöm Jimy pont ez jutott nekem is eszembe...
Hála Istennek!
engem nem is úgy hívnak...
Isten éltesse a Szabolcsokat, név napjuk alkalmából!
2.
Jó reggelt!
1-ső
boldog névnapot Akssi
kb idáig tartott mire azt a pár nehány képet meg tudtam nézni Fazinál fajin buli lehetett sajnálom hogy nem tudtam menni Pipi meg ujfent be mutatta a boltban vásárolt halakat fotnagyitással de ha már kibirta cipelni a tescoból is meg érdemel 1 dicséretet .............. na de látom elfáradtatok a sok mókában
na szevasztok mindenki ma már van netem de kb olyan mint a comondor 64-es