Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A sonka pácot jobban kedvelem.
látod menyi jó ember ez 1 nagy calád majd lejösz hozzám és a csimbi borjától felbátorodva bepakoljuk a lackó kombányát füstel és elindulunk fazi felé aki épit 1 bunkert álcázásra,himi lesz a felvezető mert ingyen tankol,sam pedig berugatja a sünöket mig elhaladunk előtte Jiminél bepakoljuk a butorokba és Zozo át viszi az osztrák határon.............................és ujra nyithatod a bótot
Ha hozzá tudok járulni a megélhetésedhez akkor vennék egy kis fa pácot
Ílyen szép bordó színűt már úgy kell vadászni annó elkapkodták az olaszok meg a fritzek. Harc ment ezért az árnyalatért...
Ghosty majd egy év múlva kíváncsi leszek mennyiért kínálod az apróban
Ne legyen igazam
Befőttes gumival fogasd a csuklójára.
De az övét csak akkor helyezték forgalomba... 100éve állt már a szalonba mert senkinek nem tetszett a színe
Nem baj Bogyesz majd megoldom rendes tagok vannak itt
Ha bútor kell Jimy ingyen csinál, ha ház akkor Fazi, ha molos benya kell kojot ingyen ad, mert neki is annyiba van, ha babra vagy füstre van szükségem hozzád fordulok, ha étterembe akarok kajálni sam-majd meghív, ha kombájn kell klackó intéz ha meggyre van szükségem csimbire bármikor számíthatok
Úgyhogy valahogy átvészelem ezt a nehéz időszakot...
te csak nyissad a bótot oszt csináld a szekrényem mert az asszony mindig az ágyalatt keresi a távirányitót
na ebben az a jó hogy mind kettőtök motorja 1idős a gazdájával
Akkor én kiírhatom, ELSZEGÉNYEDÉS MIATT NYITVA.
Pipi szerintem a te KawaTrakidat többet kell szerelni mint ezt Jah és ez már a 21. század már nem üzemórásak az utcai motorok Már nem sértegetni akartalak (mint te engem ) hogy az 1800as években készült a motorod...
rugd szályba őket
uuuuuuu bacod na ezt sajnálom
Láttam valamelyik marha vett egy ktm-et nem is tudtam, hogy még gyártják Tök jó mert azok a gépek üzemórásak egy év alatt el lehet rá költeni a vételár felét ha használva van...
Jóféle, csak vonza az ellenszenves embereket, akik előszeretettel kurva anyáznak stb...
A nagy kulák ma zárta az egyik bótját me olyan qrvára ment
Ki is írtam az ajtóra "MEGGAZDAGODÁS MIATT ZÁRVA"
na hagyuk.mult milyen az uj ktm.........látod te marha ..hát én nem
Fazikám kapd be a pukkantyúm a képeimet nem láttad a kapitális halaimról Legalábbis nem emléxem, hogy reagáltál volna, vagy megláttad azt kiesett a kezedből a billentyűzet...
itt a fő kulák,burzsuj tudod Pipi egész idő alatt téged vételek ezektől a stuffosoktól hogy ezeek miket montak rólad....................
Valami rémlik hát ilyenek ezek a sündőrök
Na jó estét az uraknak meg a zx9 fórumosoknak
Főpakótuk az egész cirkuszt jászberénybe azt hazahoztuk, most végeztünk...
te is akarod tudom