Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hááát nem a legjobb.... használtam 1*
de joe is nagyon panaszkodott rá

két szezont nyomtam le vele! persze cserével
idén váltottam a fuchs-ra!
Tényleg mi a vélemény a Castrol power Racing 10w50- ről ?
Motul 7100 10w40 de én Castrol Power Racinet 10w50-et vettem.
köszi köszi,igen néztem ott de inkább megkérdezetem itt is.Igen csak pályaidomom van!
Okés én is 3.8at olvastam,rajta van a blokk oldalán,de mondom megkérdezem,jobb a biztonság!milyen olajat javasolsz?Én MOTUL 5100 10w50et néztem hogy azt kéne.
tomik00 3,6-4 liter de a táblát megtalálod az oil szint jelző mellett . Amúgy csak pálya idomod van?.
szűrő cserével elvileg 3,8
ha nagyon ki tudon csorgatni belőle a maradékot akár a 4 is
nekem ez 1* sikerült

de ne tegyél bele szart!
sasztok skacok
Olyan bódóg vagyokén mentem ma 50km-ert nem is gondóltam volna,hogy sokkal de sokkal könnyebb irányítani ezt a motort mint a régit.
Olyan könnyen le lehet bórítani persze az útviszonyoknak megfelelően annyira nem mertem jackarizni mer sebes lett volna a nyelvem tuti, hogy mér azé mer fenyaltam volna az aszfalot .

De amire nem számítottam vagy inkább mégis egy barom autós mikor vált sávot na mikor hmm hát persze,hogy akkor mikor odaérek majdnem mellé hát nem kell mondanom,hogy már meg sem lepődöm de azért a dudát meg tíltást és persze a mutogatást nem hagytam ki nem is mert ám rám nézni a ringyó csak előre rohadjon meg.
De mindent leszámítva már jó ,hogy jön a meleg és lehet motorolni már .
Hali Crazyi! Had kérdezzem meg hány liter olaj megy a mi mocinkba?hétvégén cserélek olajat először,csakhogy tudjam hány litert vegyek.köszi a választ előre is!
Itt a tavasz áll a "bál", pereckirály ordibál, bekaphatja minden csaj a cer-kám! mujahedin csendbe' van, neki már csak moci' van, Dia kemény elttöri a lá-bát! a neved mától legyen luck-mahedin üdvözöl mindenkit a jóidő és a sötét nagyúr!
süssé má nekem is
nálunk 14 fok van süt minn állat
igen és áefes
Ez az alvázszámod?
itt egy felhőt sem látsz az égen,rendesen melegít a napocska
iijjjjjj gyerek...na ez picsa

http://www.indavideo.hu/video/...
15 fok van és süt a nap
csákkó!

miahelyzet?
holnap motorolás
elküldtem a meghatalmazást
adjak?
76.11.15
janou mél ment
mikor születtél Crazy bácsi? Írd már meg azt is mailbe
fasza