Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivamivamiva?
Mit csinálunk rajta?
Késő ecsem! A tiedbe max 120as skoda!
egys gombnyomás megrendelnem -házhozszállítással.köcsög
Vagy csak viccelel?
na jó, legyen nekem is Opel Astra index benne. Aztán max ha nem tetszik lecserélem.
....faszát hétvégén gyere át elkezhetjük azon karbantartásokat amihez nem kell péz! Cserébe motorozunk!
ööööhmm... izé...
Buzievagy?

Huhhhh...
Namost:
Mikó megyünk motorolni?
Az én gépem még láthatáron sincsen.
Ameddig mutterék fáznak reggel, beállnak a verdával, tehát nem tudom hazahozni, de a tiédet fingatnám mert: nem az enyém!
Megtartottad? valamék nap átalugrok lehet! Elhozom a többi maradékot is!
Nem!Illetve részben!
Valakire az elképzelései miatt,ami egybeesik az én elképzeléseimmel,ami nagyon nem jó valakiknek!
Elmenni innen?!
Sokszor gondoltam már rá én is!
De akkor minden magyar hagyja el a hazáját?
Mert szinte mindenkinek jobb lenne ettől bárhol.
Pont ekkor érnének el maradéktalanul a céljukat ezek a tetvek!
És a honvágy?
Aki még nem volt tartósan távol az otthonától,az nem tudja mi is az valójában.Én tudom.Maradok!
Haver te szét vagy csúszva mostanában. Hát mi nem tetszik benne? Szerintem nagyon rajkó és jól állna ninja úrnak.
akár ugy is veheted hogy megvan.
én teljesen értem amit mondasz-annyi baj van csak az egésszel,hogy ezek szerint te sem és sok sok százezer ember sem valakire megy szavazni hanem valaki ellen.és nekem ebből az jön le ha levetitem életszerűségre hogy az ellenségeskedés csak további bonyodalmakat és problémákat szül...ezért nem lesz megoldás a következő 4 évben sem.ebből kifolyólag én ebben már nem veszek részt.tipli innen.
Szerezz nekem 2 olyat légyszi! Fehéret!
nem tudom biztosan jól láttad e.ez belepattan az idomba és kb 1 cm domborulattal emelkedik ki belőle.aki eddig látta,mind ráugrott hogy baszki ezt hol vetted.amikor mondtam nem hitték el....mind1 részletkérdés gondold át aztán majd mondod.
Csak tudod rajtuk kívül nincs más a palettán,akik még nem bizonyítottak!Mármint azt bizonyították a többiek,hogy mindenre képesek,ami nekünk ROSSZ!
Ezért nem szavaznék egyik ismert zsidóbérenc-tolvajbandára sem!
Nálam azért hiteles a Jobbik,mert azzal kezdené a politizálást,amivel kell,ami minden baj okozója.Nevezetesen a mentelmi jog eltörlése,a felelősségrevonás,a politikus által elkövetett bűncselekmény keményebb megmérése,visszahívhatóság,stb.
Ha ezek ma így lennének,nem mernének megcsinálni azt,amit jelenleg még gátlástalanul megtesznek!
Mert féltenének a seggüket a Kolompárok farkától!
Utálom a politikát és a politikusokat,de itt már nem csak a lóláb lóg ki,hanem az egész ló,mégsem változik semmi!
Ha valaki pénzelné a Jobbikot,akkor ők is ott lennének a médiákban,de nincsenek!
Hanem ahol lehet betiltatják őket,mert félnek a mumustól!
maradjunk a gyári indexnél... Ez nem tetszik... A kárszámot meg majd megnézem otthon.
ha téged pedig nem bizonytalanítottak el akkor az azt jelenti hogy odabízod a döntésed és 4 évre adsz esélyt egy ismeretlennek akiről tulképp semmit nem tudsz és lehet hogy 2 év múlva fogod a fejed.....
ha jo lesz az ami nekem is volt akkor van.ez egy ovális fehér index pontosan belepasszol az idomba,nem tudom mennyire látszik.pontosan 630 ft darbja. opel astra oldalindex
Akkor nálad már elérték amit akartak,elbizonytalanítottak a Jobbikkal kapcsolatban!
Nem gondolod,hogy esetleg valakiknek pont ez a céljuk a mendemondák terjesztésével?
ez pontosan így van...honnan jöttek volna elő-ki pénzelné őket...vagy a pirosak vagy a nagyorrúak.melyik a rosszabb?
hova? mert szerintem nincs most olyan szín a palettán ami elfedi ezt a nagy sötétséget ....akkár balra akár Jobbra
látom jól aludtál és helyesen döntöttél.mélben küldj nekem egy kárszámot a biztosítótól és majd csinálj egy meghatalmazást a nevemre,küldd el postán mert kérek egy pótszemlét jövő héten.....mert ha fizetnek akkor legyen minden rendesen felvéve.
Jó minőségű! 7100 at simán eléri! És egyedi áron kapom!
jaja
Jól döntöttél, látod csak megy ez neked ha akarod. Na meg egy kis okoskodás a zőőd tezsvirektű.