Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igyvan
Gyerünk ki bammeg azt alkotunk odakint
crazy vagyok nem stupid
5 forintot se adnák azé, a szaré Mire ideér postán lehullik róla minden biz-basz csak a bélyeg nem
nem hozom haza.ott lesz eladva.
34000 font,,,,de odaadom 10.600.000.-ft ért is ápr.10.-én viheted.kell rá jó hitel?
Hát nem tudom crazy belegondolsz vételár, ráfordított idő, pénz , mire elhozatod és ha pik-pakkra teszed utána forgalmi meg a többi baromság megéri szted mert sztem nem.
5,3M-ért a tiéd
Az mit jelent?
kő?óccsón mekkszámolom ha kész
Mit akcijózol mán, helóka,te kötsög
a hátsó futómű azért rotty mert a lengőkar kapott egy ütést és kificcent a spirálrugó.angliában pedig nincs javítgatás csak csere,főleg ilyen értéknél,mert ha kiderül hogy szart adtál el akkor nagyon seggbebasznak.csak azért licitálok rá mert van hozzá két ajtóm és egy kpl első futóművem.az ára pedig pontosan 17.000.-fonttal kevesebb mint az épnek.az pedig ugyebár 5.3Mft...
Sziasztok márkatársak,tud valaki,egy jó motorszerelöt,Kom vagy Győr megyében,mert meg kéne nézni a szelep hézagot a ZX6R-emen?Köszi elöre is.
crazy azt lenne jó tudni,hogy a külső dolgoktól eltekintve a motor és egyéb cuccok mennyire amortizálódtak. Az tuti,hogy bsazi sok meló lesz vele első futómű, sárvédő ívek ,motorháztető, küszöbök,ajtók...stbstb de ha jól látom akkor a hátsó futómű is rotty. azért sok sikert a licithez.
Ja karosszéria lakatos a szakmám mielött megkérdezed és csak érdekelt mennyire van leharcolva.
úgy értem tetszik amilyen faszán áll a "helyén"
az éppen egy karbon felni és kuka
Csak gondoltam megosztom a véleményem ,mert sztem sok a ninja felirat nem mintha ekem nem tetszene csak sztem sok de ha neked így tetszik akkor befogtam és támogatlak a döntésedben , .
az a hátsó kerék tetszik nagyon
504 lóerővel nem volt nehéz igy odaverni.
Huhh kicsit rottyon van az ótóka.
remélem igy már jo
Go koma!
Azért tetetek Ninja feliratot előre mert amikor ráraktuk a többit olyan üresnek hatott hogy majdnem elsírtam magam. Így inkább lekopiztam a 2005ös Ninja elejét.
Itt nincs semmiféle kép. Meg amúgy is azt mondtad egyszer, hogy köcsög mind aki ibélyezik.
Nem szoktam inni soha (ha alkoholra gondolsz) az nem megoldás semmire. Hónapról hónapra táncolunk a tű hegyén lassan, hogyne kéne foglalkozni vele. Max nem ebben a topicban és nem ezen az oldalon. De a lényegen ez nem változtat.