Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre most mit mondjak szkráccs hmmm.
mennyééé igyááá,túl sokat foglalkozol már,amivel nem kéne
Itt a polgároknak nem lesz jobb az biztos. A pártok (mind) és az ország anyagi helyzete is teljesen alkalmatlan erre.
Naaaa azé gondolom az kicsivel többet ér legyen kettő .
adok érte egy szál cigit
Nem lehet látni szakmai szemmel,hogy mennyire van rottyon a autó.
esetleg nagyobb kép?
erre licitálunk éppen
bocy-g mennyibe mérték be?
te tudsz motorolni?
csááá!
na...elhoztam a motort,kicsit meg is kergettem
megvolt a teljesítménymérés..
Főtengelyen:102,8 HP ; 62,5 Nm
Keréken: 95 HP ; 58 Nm
hmm.egész jóóó

videó is van..este majd feltöltöm
Jó estét tesvírek.
most értem csak rá olvasgatni
1, Janou84 szép lesz a motor zőőődbe de minek 2 db ninja felirat sztem a faridomon jó a ninja a fejidomon lévőre ÉN valami kanji-t reknék az tuti.

2, A szavazással kapcsolatban én is a jobbikra szavazok,hogy miért mert ők nem rizsáznak kimondják a frankót és a Bajnai is megmondta,hogy ha bejutnak és nem tetszik valami akkor szét csapnak közöttük tehát félnek a jobbiktól hozzáteszem jogosan ,mert megszűnne vagy legalább is csökkenne mind az amit eddig csináltak.

3,Colos84 kár ,hogy nem egy helyen lakunk nagyon szívesen segítettem volna a tetvek ellen.

4, perec köszi a visszaigazolást azon az oldalon
De sztem is hülyeséget csinálsz,hogy állítasz a telókon (beengeded) tudom,hogy mit gondolsz "mit magyarázok meg én már akkor motoroltam (állitólag) mikor blablabla....stb .
Én is beengettem én hülye 150 mm-ert de bazi szar volt főleg ezeken a szar utakon.oké,hogy könnyen kanyrodik meg minden de sokkal idegesebb lesz és csapkodni fog mint a picsa és nem kell hozzá verseny tempó elég ha szar az út és keményebben gyorsítasz én így jártam vissza is állítottam a gyárira.
De te tudod nem dumálok bele

5,crazy papa tudom,hogy nem ismerjük egymást (sajna) de én sajnálnám ha itt hagynád kishazánkat,hogy miért mert nem adsz esélyt arra,hogy megváltozzon sztem most változni fog arra az irányba amerre kell,hogy nekünk polgároknak jó legyen ez rajtunk is múlik evvel te is tisztában vagy.

Most pedig befejeztem a politizálást ,mert ez az oldal nem erről szól.
Na mi?
6cm-ert heggesztettél.

Üdv,
Mujahedin
Profi motorversenyelő
Vége mára a kemény munkának!
Nem-nem.
Nem fogsz győzni hálálkodni.
glo..glo....glo...glo...
Vagy csak simán a tapasztalt öreg vadászok jönnek be? Aki már nem bírja a puskáját és lehet bele is hal a vadászatba?
vagy psi -je a szívásnak
ez nyútonméter?
miért? Annyira nem lehetsz vén! 35 40
kicsi vagy te még a lazításhoz
Gyere!
muti van nálam nyomatékkulcs,jó lihegős
ok.gombos az állítás....nem zippzáras