Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én totál bizonytalan vagyok, megmondom őszintén. Nem sok belelátásom van még a politikai életbe, ami biztos MSZP kizárva, ez egyértelmű.
Nezted a Barca-t most este? eleg fosok voltak megint
itt is mindenki tudja mi a dolga. És 5-en vagyunk. Kutyánkkal együtt már 6 lenne, de sajna ő nem szavazhat...
tudom, a családból oda xel mindenki.
http://bikepics.com/kawasaki/z... vagy itt nezz szet hatha eszedbe jut meg valami a matricakkal kapcsolatban
a gyári rusnya... a Ninja sárga színű... utálom a sárgát. a ZX-6R meg szürke piros semmilyen színű... az meg nem tetszik... azok a csíkok meg végképp nem tetszenek... amikor megláttam először a motort, tudtam hogy azt el fogom tüntetni róla.
A büdös orkok.
Remélem valaki ujra irtja majd őket....
Megszunni nem fog sajnos max enyhulni....de barcsak igazunk lenne
a helyedben meg gyari matricakat raknam vissza mondjuk metal fekete szinben a feliratokat
Már csak durván 1,5 hónap és itt van a választás. Gondolom tudjátok hova kell tenni az X-et hogy megszűnjön ez...
persze csak így én is elbizonytalanodom mostmár készül Photoshopban a gyári matrica is rá... megnézem úgyis... csak azért gondoltam ezt a venyige betűt hogy szkráccs szavaival éljek mert a Ninja is ilyesmivel van
a lényeg,hogy neked teccen...
te lovad lesz
Kaptak de mi tobbet kaptunk havernak 2 bordaja tort el... nekem meg a fejemrol jott le a bor meg a kezemrol meg mar rugas hatba... motorra alig birok felulni.

Ezeket a ciganyokat kikellene irtani az osszeset... mi kellett nekik persze hogy a telefonom....es en azert dolgozok hogy az adombol eltartsam ezeket az orkokat Geci kivan ezekkel..az osszessel.

Ezek csak szaporodnak szaporodnak es szaparodnak... azert adtam vert fel eve hogy annak a 13 eves cigany purgyenak az eletet megmentsek mert majdnem elverzet szules utan? Hol tartunk?
nagyon le akartok róla beszélni...
kaptak remélem...
Ja nem is emlitettem hogy hetvegen egy budos geci cigany hordaba akadtunk bele
Maga ez a venyige betűstílus nem illik hozzá. Fasza gyári nagy nyomtatott betűkkel a legjobb.
Ezzel a kawa felirattal nem vagyok kibekulve de ha neked tetszik....
Üdvözlet
üdv mindenkinek.
Repsol sintetico 4t -t raktam eddig bele.
váltó nem ragad,
olajat picit sem eszi. Ezért maradok a repsolnál.
Bár agyaltam ,hogy fuchs-t tegyek bele .
sztem azért néz ki csúnyán mert ugye ott van a tankba egy ív, meg alul is van egy másik ív... viszont a matricát Photoshopban csak egyenesen tudtuk feltenni... Élőben ugye vízszintbe teszed fel, ami képen ferdének látszik az ívek miatt...
Szerintem a tankon nagyon gáz a kawasaki felirat. Tény hogy nem egyezhet az ízlésünk, de gondoltam elmondom.
sztem maradjon a betűtípus. Szép lesz az élőben. A forgatást meg rátok bízom, ahogy jól néz ki. Ez csak úgy találomra lett feltéve...
hátso ninját előrébb hoznám első ninját meg kell dönteni ugy 20 fokkal kawasaki felirat hátrébb.....kb ennyi..és a zx 6 ot is be kell dönteni..és mindet egyforma szögben....biztos maradjon ez a betűtipus?
nekem is 5100 volt/van eddig...