Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Költsön rá a pélóm annyit, jól van ez így.
2000 Ftért már kapsz egy új Logitech billentyűzetet is
mindig is ez volt..de most aztán nagyon-elég jók kint a lehetőségek
Nem gáz én is soxor félre írom a dolgokat, mert teljes mértékben le vannak kopva a betűk a billentyűktől. Totál üresek.
Kérdezd gixeres600as spanomat, ő találta ki ezt a nevet még általános iskolás korunkban. Elkezdte agyba főbe ragozni az eredeti nevem (Bartha Károly) és sok sok sok szó után ez jött ki belőle, hogy szkráccs. Majd elkezdtek így nevezni páran aztán a későbbiekben "felvettem" mint becenév, neten pedig sok helyen ez a nickem.
Crazy papa világot lát
hihetetlen más a pályázás és maga a motorversenyzés odakint.kb föld és univerzum vége....
úgy legyen ámen
igy is beszéltük meg
itten van -e...ott leszek elég sok meccsén
http://www.britishsuperbike.co...

és ezeket a pályákat be is járom,,,,nem gördeszkával
rendben, akkor ha nem gáz egészítsd majd ki... amikor meg megyek kifizetem. már megvan rá a pénz.
abban biztosan nem fér bele a fényezés ára.első felni görgőzése visszagumizása is megvan,szépen haladnak a dolgok...
Ennek örülök. Akkor áprilisban már nem lesz nyugodtság a szomszédoknak.
Fényezőhöz mikor körül megy? vágja akkor hogy kell kinéznie a matricáknak és hol kell lenniük meg milyen színűnek kell lennie?
Amúgy kijön annyiból amit otthagytam vagy kell még?
ezek a közúti dögöljünk meg mihamarabb ügyek már nem mozgatnak meg.az az adrenalin amit a pálya ad az mindenhez foghatatlan..
Addigra ugyis készen lesz
azzal megyen
az úgy kemény... akkor március végén elmegyek a mociért
juhász dávid is odakint nyomja idén....na és milyen motoron?na milyenen? K
nem tudom még,egy 4 hetes szemeszterre megyek ki áprilisban,de a nap még nincs pontosan belőve...tudnátok mennyi pálya van kinn
Dzsumájlááá izé-hozé
hát ugy annyira nem,csak többet leszek kinn mint itt
És meddig nem leszel itthon? április 1 - ?