Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy 4X raktam a Tizedesbe, meg 6X a gixxerbe. Semmi bajom nem volt vele. Most motult rakok bele de csak, hogy a havernál bevágódjak. Semmi külömbséget nem tapasztaltam.
GO

Villámnak (Ferenczik Zoli ) is zx 636-ja van és ő is castrol power 1 10W50-et használ.
De ő Stunt riderkedik a motorjával.................Tehát 1 kicsit jobban kapja az ívet .
De még mindíg bírja a motorja pedig már vagy 2-3 éve nyomja vele.
Tehát most nem tom miért szarabb a castrol mint a motul
De sztem mindjárt megmondják.....
CrazyJoe vagy ha tobbiek tudnak segiteni akkor az is jo. A lenyeg hogy anno meg az egyik villaszarat cserelni kellett. most viszont hivtak hogy megvennek a rossz villaszarnak az aljan levo csizma reszet. Mennyibe mennek az ilyen dolgok? Mit mondjak neki? Valami palyagepet epit es radialis feket akar rarakni
itt is 10 cm. és folyamatosan esik.
Az olajra meg: párszor megvitattuk már itt a fórumon hogy Castrolt ne...
Semmi extra nem történik.
Tél van.
Szasztok
Bassza meg nálunk 10cm-es a hó,hogy rohadjon meg és még esik is ,, .

Mi erről a véleményetek Castrol Power 1 Racing 4T 10W50 megéri belerakni a mociba? ,
Meg szervizelnéd análisan mi?
Te hulye vagy
service mmm-anal-ual?
tett le a flexet te büdöskurva!
átalakítás
ja.azt ha elverem a szádat még vigasztalhatlak a pálya szélén...
Beszarás,gyere vele versenyre Lesnének mint állat
király a gépem mi gyik?
bebukok a menetszél ellen.kurva magas amugy ,olyan a 6os után mintha villanyoszlopon ülnék
Már ez is jó kis út lenne.
Azert mondom ha jo ido lesz atugrok hozzad. HOsszab utat nem merek bevalalni.
Király lenne. Alakulgat szépen lassan.
Na ne szopass ez az uccso kep olyan furcsa most vagy a motor nagy vagy te vagy kicsi
Csoki szkraccs. Motoroddal mi a helyzet? Hetvegen ha tenyleg a beigert 12 fok lesz es szaraz ido lehet elmotorozok Kaba fele.
Play Station -t cseréltem BMW X5 Xenonra.....
.....X5 Xenon-t meg erre

500ccm,egy henger-lábad leszakad berúgáskor...tiszta Rambo feeling 1981
Szkráccs hívja Kawadenit! Kawadeni jelentkezz jelentkezz!
NA mi a gyikom van mar veletek? Sehol senki? Vagy meg mindenki a szilveszteri piatol van rosszul?