Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt nem de csúnya lesz

Egyébként kéne nekem tavasszal egy első gumó, tud valaki olyan helyet ahol érdemes rendelni?
Műanyag és alu,pár koszfolt nem tesz benne kárt!
Én szépen lemosva tettem el ilyenkor nem tolom ki a szutyokba mert nincs kedvem megint mosogatni
Ezért vannak olyan szerek amit csak a benzinbe kell önteni és menet során kipucolja a karbit. De vidd el szelephézag állításra meg utána egy szinkronra, meghálálja, egyrészt kevesebbet eszik másrészt nem kell tologatni
Én sem vagyok egy égimeszelő a 174 cm-el
Én az akksit kiszedem,azt meleg helyen tárolom,de ha én beindítom,akkor már nem csak a garázsban járatom meg!
Kivéve ha havas az út!De ma nem volt!
akkor ezt megszakértettük. kell akkor bele iridiumos gyertya 4 db. csak a karbit én nem tudom kitisztítani, mert ha én szétszedem utána azt már csak egy kosárba tudom összerakni. de úgy nem lesz működőképes.
Én havonta egyszer járatom, 20 percet. Bár az aksit kiveszem és behozom, nem fűtött a garázs.
Nekem meg most sok a melo heti 1 edzésre jutok el KB.
Hát nem, de szerencsére az én garázsom valamennyire fűtött, és úgy 2 hetente beröffentem had melegedjen kicsit. Aksit nem szoktam pont emiatt kiszedni belőle, de tavasszal megint kap új gyertyákat meg egy jó kis K&N szürőt.
Szedd szét, és ne rakd össze.
Az enyém akkor csinálja ezt a leállásosdit,amikor már hűvösebb van.Pl. ma!
Pöcre indul,leáll pár másodperc után.Aztán még vagy 3-4 -szer ugyanígy!
De ez azért van,mert karbis,és kevés neki a szivató,lecsapódik a hideg hengerfalon a benya.Aztán ahogy kicsit megmelegszik a pár másodperces járásoktól,akkor már nem áll le.
Nem ilyen pár fokos levegő hőmérséklethez vannak ezek hangolva!
Na oszt én a százhatvannyócammal?!
Csak jó lenne nyárra vagyis tavasszal elkezdeni megint edzeni mert a tököm kivan hogy itthon ülök október 20 óta... és még 1 hét tuti táppénz
Valaki nem akar nekem adni egy idomszettet marék hígfosír?
Húh, itt mindenki ilyen langaléta. Én a térdetekig se érek a 172 centimmel
na.látod Janou,ennyit a távolságról.
Az enyém hasonló módon szarakodott amikor megvettem. Kapott szép kis ngk-kat meg egy szelephézag állítást karbi szinkronnal és azóta pöc röff
Mellesleg szép jó estét mindenkinek!Hádzsime
nem kell nekem ahhoz a motor
tiszta Vác
pedig gondoltam áttolom a bringát szakértésre.
az nincs túl közel hozzám...
Estét! Ajánlom mindenkinek a figyelmébe!Gamer most néztem meg! Nem szar!
vác city-