Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

merre laksz amúgy?
az lehet az akkor. a kerék lesz a gond.
4 évig az akksit sem vettem ki.tavaszal egyet fordított az önindító és má ment is....áááá faszomé adtam el.úúccerettem.hozzámnőtt.
ez nem áll le csak nehezen indul. meg ha 1 hétig leteszem akkor is indul azonnal.
de ha 5 hónapig akkor már nem.
más nem nagyon...de lehet hogy kevés a levegő a hátsó kerékben...
Nekem meg a másik hatos olyan volt, ha 2-3 hétig nem volt beindítva, hogy indítom, teker vagy 5mp-ig, beröffen, leáll. Megint teker, röffent leállt. Aztán mindig picit tovább maradt beröffenve és kb a 8. inditás után nem állt már le csak. Vannak érdekes dolgok.
én tavaly vettem. azóta én nem csináltam de tavasszal azt is meg akartam csinálni. a karbiszinkront és a gyertyacserét is. az lehet a gáz aszondod?
karbik voltak valaha tisztítva szinkronizálva?gyettya cserélve?
Gondolom sok idő mire a rendszer feltöltődik üzemanyaggal. Aztán meg azért dadog talán mert még hideg.
nem most. csak tavaly is szenvedtem vele.... de forog, de olyan mintha "nem akarná elkapni" tudod, nem olyan hangja van mint aki be akar indulni. aztán amikor megmozdul a kerék sebességben a tolástól utána már ad olyan hangokat is és végül több perc után beindul. utána meg amikor megindulsz vele akkor köhécsel még pár km után. aztán semmi gond többet vele.
nem forgat az önindító?
Crazy!
Azt meg tudod nekem mondani hogy az miért van hogy a motorom tavasszal nem szeret beindulni? tavaly is tologatni kellett sebességben és amikor kiengedtem a kereket blokkolt a kerék meg minden. pedig az aksi is fel volt töltve. szal miért nem szerethet indulni?
Értem!
nem nagyon éreztem különbséget...de ez egyéni vélemény...
Hájjjj.
pompában egy régebbi darab.
lentebb pedig az őserő 0-100: 4.2 0-200: mérhetetlen mert 195 öt ment.mondjuk azt 8.5 alatt de nem ez volt a lényege.
Helyes.
sziasztok jó estét
Ahogy mondod!
Én is 15W50-et vettem, éppen ma érkezett meg. Karácsonyi ajándék a motoromnak. De azért addig még kap ezt azt, szóval neki ajándékokban gazdag karácsonya lesz.
Üdv!

Egyetértek! :)
Ezek szerint semmivel sem jobb egyik a másiknál?
japán legyen subaru kawasaki és kék.nincs más kritérium
Helló
Nekem fix a nézéspontom. Csak a kawasaki.
semmilyen .