Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olvasgatok egy másik forumon ebay topicot!

Idézek: Minden 45EUR-nál magasabb árú ÁFA-köteles. 150EUR-ig vámmentes, de ÁFÁt mindenképpen kell fizetni. Ami ugye 25%. Erre jöhet még a vám 3-8%.

Ez kurvára szar hír! Ezt hogy fogom megvenni akkor? 400037340503

Olvasom itt az okosságokat hogy ajándékként adja fel (gift) és ne biztosítsa sokra az áru értékét!
ja,vesztes mindenképpen lesz,azaz sör is ne rinyááááálj
nem, mert itt komoly tét van. Sör Crazynek, nekem és a többieknek is.
ajjjjj 2 kivételével az összes alkatrész cserés.
úgy ám...de cselt vethetek be,nemde?
pályán sem látom sok értelmét.én inkább gumira költeném az árát....arra is költöm.az ujba meg ugyse kell pc monnyuk lesz...
hát ez azért nem ennyire egyszerű.ami rajta van a kárfelvételin hogy leadás azt le kell adni.különben nem térítik-nem téríthetik.nyugi
majd meglátjuk a Ringen... roleeka-val szemben.
Köszi sejtem,h kiről van szó ,Pc-t még nem akarok,mert drága és utcán úgy sem jön ki a különbség .de ha más nem lesz akkor.... .
azt mondod ennyi az egész? és akkor nem kell leadnom a törött darabokat sem meg semmi? nem gáz az hogy pótszemle várható van a kárszakértői izén? és ezt frankón elfogadják nem lesz belőle semmi gáz? nem kell igazolnom hogy honnan loptam hozzá az alkatrészeket?
ha gondolod küldök képet a mociról majd.
pécsi srác szokott minden kawatopikba irkálni valami kawaakármi nickkel.ugy vettem le ,ő értelmes és ért hozzá.no meg Ago ha van sok zsetonod...no most pofán leszek vágva..
Szia Joe , tudsz valakit ajánlani aki a gyári elektronikát át tudná írni a sportdobhoz , .
meddig
gyere át hozzánk a 12esbe, ott szépen beszélnének veled .
ööö ezt inkább rádhagynám...
csinálok egy Javítási árajánlatot,azzal szépen becsattogsz a biztibe ,érkezteted pöcséttel-és heuréka neki lehet állni.
Joe bácsi, amit kérdezni akartam. azt meg lehet csinálni hogy valahogy felméretjük hogy 20 Millió a kár és utána én szépen megcsináltatom? Mert a fene tudja mi lesz a vége. Mert már nehezen bírom nézni hogy itt van, összetört, nem indul, stb. nem hallom a hangját... Mint egy jó házasságban... hiányzik... étted?
Huu bazze forditva. Kemény fából.....
Kemény jánybú faragtak te fa mi?
haméééé? szóltam én valamit? nem kell engem félteni
ez ezzel jár ha egyedüli nő vagy a fórumon. szokj hozzá
vagy azt hitted hogy nem leszünk ilyenek? hát nem aranyos?
szopjátok meg egymásét
ezt akartam írni. kajak.
ha máshogy nem megheggesztethetem. még mindig jobb mint a törött lábtartó
Hát eddig a pillanatig jó volt.