Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen eredménye lesz ha 10W-40 helyett 15W-50-et teszek a mociba?
Nem vagy BMW párti? Mondjuk egy ideje már nekem is megváltozott a nézéspontom Subaru Impreza

Csá all!
hm....nem vagyok béjjemvé párti de azé ez...
Vagy rathead.
marattá volna inkább redhead
jó estét uraim
Na jól benyííímultatok he. Há ennyire nem gyilkos a nevem, hogy a lélegzetetek is eláll tőle.
Hát én azt nem tudom, annyit tudok hogy az átalakulás közben kijött egy ilyen hogy Brátászk. Ezt fejtegette tovább valahogy haver és végül jött a szkráccs.
2003.07
és a nevedből hogy lehetett kihozni a szkárcsot?
az milyen évjárat a tiéd?
Most töltök pár képet fel galériába!Szerintem nagyon dögös a motor!
köszi,én csak 186 vagyok,de a gyári plekó nekem is cserés lesz nagyobbra ,a farokidomra azt hittem,h Z-é.De nagyon tetszetős ,én le fogom cserélni a Z1000-ére .vagy ilyen 6oséra,mert faszán néz ki . . .
Nyáron vettem a motort! Sokat sajnos nem tudtam vele menni mert nyáron sikerült eltörni az ujjam meg volt 1 szemműtétem is de a gyári plexi kuka mert kurva szar! Amúgy elférek rajta

Gyári a "feneke" de az ugyanilyen évjáratú Z-nek is ilyen segge van ha jól tudom!
szeva két kérdésem lenne
1:hogy férsz el a 6oson? 2:milyen farokidom van a gépeden Z ? .
70 éves koromban már a csontom porladni fog a föld alatt.
ha te meg mééé vagy colos?
amikor piros hajam volt 2 copffal olyan mókusos voltam...csak akkor még kismook voltam,de az idő hozta magával a vadságot na,kb.innen
Ne feledd szavad, majd amikor hetven évesen az urológus kér meg hogy dőlj be
Távozz sátán. Nálam a kimenő csakis kimenő szigorúan. Oda befelé soha semmi nem fog menni. NE IS ÁLMODOZZ.
Pedig semmi bonyodalom nincs benne.
Egy haverom hozta ki az eredeti nevemből, a Bartha Károlyból, hogy szkráccs. Aztán elkezdtek igy nevezni és mióta netezem ezt használom nicknek mindenhol.
Tényleg szkráccs itt vagyol he? honnan jött ez a név? és mókuska neked? Joe bácsit már meg sem kérdezem!