Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Természetesen poénnak szántam!
Mennyit kérsz?
Talán nem az enyémről van mert ezt már tavaly huzták be!
Az agond azzal a teli tankal ,hogy egyedül tényleg nehéz leszedni a benzin cső rövidsége miatt.
Még üresen is ketten kéne vissza tenni,hogy a festéket le ne verjétek.De mondjuk én egyedül szoktam
És most nyúltam egyet egy '99-es hatosról.Mennyit adnál érte?
Szevasztok kawás fiúk
nem téged röhögött ki
Nézdár kiröhögi az embert
Vki lopjon nekem egyet!
igazából bontóba kéne keresni vagy vkinek akinek van otthon vmi mocija amin norm forma van fent az is jó!
simsonomról felrakom most ideiglenesen amig nem lesz másik
mégis nem a fémet nyomkodom csak!
Na az komoly. Biztos nem lesz könnyű dolog pótolni
nemtom csak nincs meg!
Bementem a kawasakiba szhelyen, erre nézik mondj külön nem lehet venni csak komplettena kapcsolot 25ezer
mondom kössz akkor nem kell!
Lelopták? Hol mikor?
Én is múltkor leszedtem a teli tankot, de az 2 emberes meló
Vki nemtud nekem szerezni az indexemhez azt a kis műanyag vmit amivel mozgatod jobbra balra és befelé kikapcsolásnál?
Kurva anyát vki lelopta az enyémről
Azaz ,tényleg!
Pont úgy,mintha üres lenne!Csak több erő kell hozzá!
Egyetlen egy dolog zavar csak!Hogy a francba vegyem le a tankot,mert fullon van!Én hü..e teletankoltam a múltkori mocizás után,nem gondolva a szervízre!
Nah megjöttek a kötelező szerviz rendelt termékei a GLS-el!El is kellene kezdeni kicserélgetni,tisztítani az olajat és levegőszűrőt!
Sziasztok!
nah ... akkor én is bemutatkozok munka téren.

Villamosmérnök vagyok az áramszolgáltatónál dolgozom.

Most kezdem a 3-ik diplomám a közgazon, de minek

Motorozás téren viszont még általános iskolásnak számítok, vagy ovisnak
Hú ahogy olvasom itt mindenki egyetemre jár meg nyelvvizsgázik,én pl csak egy szakmunkás vagyok a szakmám pincér és nincs nyelv vizsgám én csak magyarúl tudok
igy van
eladó hivatalos nyelvvizsga telszám nekem is jöhet
ja baszki télleg, de csak azé volt szép, mert nem érted amit irtam
am igen ha valaki tud olcsó nyelvizsgát.,, adhat tel számot,,,, de sztem ez neked sem jön rosszul
űűűűűűűűű óvóbácsi
de szép volt ez
de a nyelvvizsgát kihagytad
na akkor én is
debrecenbe járok egyetemre, (agrár) az idén diplomázom, 7 közben, növény-biotechnológiai és molekuláris biológiai kutatásokat csinálok az egyetemen, 7 végén meg otthon dolgozom ha kell.. . röviden ennyi