Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nemtudom
nelegyé mérges! nézted má a lakásokat? leszünk szomszédok?
Valaki akinek 98-02-es van, megmérné nekem az emelőszem helyére passzoló csavar méretét?
Szerintem szar emelőszemet vettem....
ddt500 személy szerint nekem nagyon tetszik a vas bazi jól néz ki , ,
jáááájjjj...ezek a kawasakik!na ezek a motorok csak igazán!a többi meg...ááá ...
Itt az első 600-as összehasonlító idén. ITT!
Az új ZX-6R blokkja mindent visz. Az R6R meg egyszerűen szánalmas.
Oksa Go!
Majd szólok... De azért majd emlékeztess júliusban
Jaaaa. Jó van. Ebből 3000 a pálya. Egyébként egyszerűen ha sokat pályázol és nincs hozzá fél milla nettód akkor nem jut a sima utcai motorozásra. Az előző motorjaimmal minden évben 3-4X voltam lent Szombathelyen. Ezzel csak 1X. Nincs rá lé. Áprilisban 6 pályanap lesz vazze! Plusz MERSZ este. Esetleg Kawa est. ZX-Kupa.
Csak egy gondolat volt,mint kiderült rossz!
sok pályával nem versz bele sokat
Nem kevés,azt nem mondtam,csak a sok pálya meg minden együtt,valahogy többre gondoltam!
1 év alatt 10500 nem olyan kevés. Mennyit kellett volna?
Ja igen az ennyimnek is volt ilyen pillanata. A futóműfelújításról el is felejtkeztem.
enyém konkrétan itt tart:
első teló átszelepelve vezlánc csere,fwszító futtatók csere,gyertyacsere.kész a pályaidom is,lassan rajta a lábtartószett no meg a yoshi.elektronika menet közben majd
Többre gondoltam.
10500-al vettem. Most 21 000 van benne. Tehát 10500-at.
Nem. Nem hiszem. Ha csak nem üt be a lottó ötös. Különösebben nem volt tervbe véve meg nem is vágyom rá. Nem abban vannak a másodpercek. Nálam legalább is.
Megkérdezhetem,hogy mennyi kilométert sikerült beleverned eddig?
váltoelektronikástul?
Én ugyan hozzá nem értem. Arra vannak az embereim. Mint látod felugrott a pályaidom, fém fékcsö, carbon motyó, plusz ami nem látszik. Olaj, gyertyacsere, légszűrőcsere. Meg apró mahinációk. Oszt amint megjön a pénz meg a jó idő megkapja a Rapid Bike elektronikát, meg talán egy fasza lábtartószettet is.
hát ez elég hama összeállt.azé csináltál is rajta valamit?
A moci harcra kész.
Ha bör cuccot veszel azt javaslom egyrészest vegyél
én meg egyszer nem vennék kétrészest az tuti
textilruhát is venni kell,mert nyáron bele rohad a moccos a bőr
szerkóba
Mondassz valamit!
Mármint úgy gazdagszik meg, hogy lop csal hazudik.
Azért nem vagy miliomos, mert mástól nem lopsz, nem hazudsz nem csalsz. A miliomosok 90%-a igy gazdagszik meg.