Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem jól bírta viszont ha megázik nehezen szárad ki
Cordúrával az a baj hogyha elcsúszol már lehet is kibaszni. Bőr elvileg pár csúszást kibír
Most lehet megszólni én viszont cordura párti vagyok.Nekem nagyon bevált és a csúszásomkor is jól védett.
nekem az van..bejött.kényelmes..minden a helyén...tartanak a varrások,protektorok is jók benne
Miskolci kawasakihoz mentem be hátha van használt 636 de nem nyert... És néztem ruhákat ott láttam és nagyon tetszett.
egyik haveromnak Arlenje van, nem panaszkodott még rá. Elvileg a Berikkel van egy kategóriába, azzal érdemes összehasonlítgatni. Amúgy a 60e elég jó ár érte. Annyiért jó vétel sztem
Kötyi Freon!
Valóban az volt rajta! Freon te/ti (FR stáb) meg valami FR guruláson remélem már töritek a fejetek!
Hello!
Tudom ,hogy off a kérdés de ezt a topikot olvasom rendszeresen.
Szóval mi a véleményetek az Arlen Ness bőrdzsekikről esetleg hasonló vagy jobb árkategóriában(60 ropiért néztem) tudtok valamit ajánlani?
Előre is köszi.
-1/+2 ha jól emlékszem
Akkor ami volt neki kawa , azon hogy volt az áttétel.
Dzsónak nincsen már kawája.
DZSÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ ! milyen áttétel van a kawádon
?
A mintás gumi elég lesz oda. Ha elkezd esni az eső a csapat 2/3-a el sem fog rajtolni vagy olyan lassan fog menni, hogy .....köztük persze én is.
Freemail-re elvből nem küldök semmit.
06 70 502 34 20.
jó reggelt
vasárnapi zx kupára esőgumit Briantól kell venni bár én slickkel bevállalnám
mivel nem sikerült......ezé azoknak a száma akiké megvolt nekem legyenek szívesek átküldeni a karugyintezes@freemail.hu-ra....
ezt most szarul fogalmaztam nem?de.és?dédété maga is
Nincs mit.
DZSÓ , elárulod hogy van áttételezve a géped ? / a gyárihoz viszonyítva/
ühüm
ennyi időre jöttem.
Az lehet...köszönöm szépen a segítséged...
Azért nem tudod megnyitni szerintem mert adobe reader kell hozzá.
Akkor cserélj böngészőt mert az enyim simán nyitja. De amúgy a bror oldalán is fent van.