Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olyan ótó nincs.
na.Magával legalább nem csak többen vagyunk.de azé nekacsingass,mermontammá
viccoltam annak a kocsinak már majdnem mindegy
innen le tudod tölteni a telepítő fájlt
ahhoz nincs telepítőcédém
próbáld meg a 320-at feltelepíteni mert eredetileg működni kéne
a Kedves hölgy esetében záporozsecc is lehet..há merek én Magával ellenkezni?nem.na
twingo-val is foglalkozol
kábelval.a cé902 fel volt tőtve és a 320 ast is látja a gép.
te............mivel töltöd át az adatokat kábellel vagy bluetoothal? és rendesen fel van telepítve a telefon cucca
drága fiam...nagyon szívesen csatolok neked garrett turbót akármilyen nyomásértéken bármilyen imprezához,sőt hozzálőjük a vezérlést befecskendezési mennyiséggel és idővel is és ha akarod a kasznit is kikönnyítem hogy kaparjon,de fájlt ne csatoltass velem mert iszonyatosan pofánbaszom mókust.
Küldesz egy levelet és csatolod a file-t. Gondolom van valami ímél címed?
nem tom hogy kell.tehát jerry
jó ,,de hogybazmeg?ez most valami csumpi k320 vagy mi..
milyet vettél mert nem biztos hogy a két telefon kompatibilis
De a teló nem csak mp3 meg ilyesmi formátumokba ismeri?
Ezt mondom, küldj át egyet és megpróbálom valami programmal zenézvé cuccolni.
a géped nem is fogja megnyitni csak simán töltsd vissza a telefonra és ott nézegesd
milyen számot? mit nem értel?kibasztam a fritzeknél a c902 aaz ablakon,de le voltak mentve a gépen a számok...most van másik teló amire fel kéne kurni,vagy legalább megnyitni mert meg vagyok halva...megtaláltam a biztonsági mentést,de ebben a formátumban van...kéne társítani valamit vagy faszom tuggya.na ehhez nem értek.ezért kérdezek..de látom egyformán vagyunk hülyék.
szkraccs@freemail.hu ra küldj egy ilyen számot és talán okosabbak leszünk.
még én se
tul sok mindenhez nem értek de 3 bötűt még el tudok olvasni..pl:DAB,vagy sör...vagy bor. vagy pia..szóval asszem biztos
Biztosan DBK? Életemben nem hallottam még ilyen file-ról.
fejezd be fiam.inkább mondd meg hogyan tudom visszaszerezni a mentett számaimat a gépből vissza a telóra..mert a gépen megvan ,de DBK fájlformátumban amit nem tudok megnyitni és megkéne..