Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobban teszed. Most ha nem írsz be fórumra, lett volna kis idegbetegség az idomok miatt. Hogy sikerült egyébként a csúszást összehozni
Hát most sikerült lebeszélnetek Inkább fényeztetek Elment a kedvem az új idomoktól
Szép csicsa nagyon, de itt kis is fújt a dolog. És csak addig szép míg nincs fönt a gépen.
A csavar felfogató furatok nem ott vannak ahol kell át kell variálni a tartókat vagy arrább fúrni a lyukakat és az illesztéseknél ahol az idomok találkoznak néhol akkora rés marad, hogy álló dákóval beférsz rajta. Nekem egy R1-es haverom vett ilyen idomszettet, megvette 120E-ért, nagy nehezen föleszkábálta de nem tetszett neki fönt a sok rés miatt ezért leszedte és 60E-ért eladta. Inkább vett sérült gyári idomokat és azt csináltatta meg.
nem illeszkedik jól...kicsit itt eláll kicsit ott eláll...
pótoltasd ki a törött darabot azt fényeztesd újra ... jobban jársz
http://cgi.ebay.com/ebaymotors...


ezt néztem ki pont az a színkombináció ami kell.
hogy-hogy nem passzolnak? pedig pont ebay-ről akartam rendelni...
Hali
Hát nem is tudom, jól meggondoltad ezt az új vételét? Csak mert lehet jobban jársz ha ezeket újrafényezteted, az ilyen után gyártott idomok amik pl ebayon is kaphatóak, nagyon nem passzolnak a gépre és nagyon sokat kell taknyolni vele hogy föl tudd rakni.
sziasztok! pár hét mulva eladó lessz a mocimról az idomszett! csúszott és lecserélem újra.. l oldalidom szép teljsen sértetlen, fejidom jobb oldalán csúszásnyom (nem tört, nem repedt), jobb oldalidom törött (de nem vészes) faridomból kitört egy darab..
Kompletten 30 ezer forintért odadom! ha valakit érdekell majd írjon.. de elöbb megvárom míg megjön az új.. ha kell képeket csinálok. am 2001es zx6r
jó estét mivammi mindenki alszik
Hali Perec majd ha leszel..... remélem jó a gumi...ja és itt a kép a motorrol ma lett kész még a fényezés jövőhéten és utánna Zx-kupa...

hehe feltöltöm azt megyek
nem fog esni. mehetsz aztán nyomhatod fel a videót. És legyen kutyaugatás az elején
itt esőre áll
pedig kibróbálnám ezt az új camot
süt a nap... menjél
na mivan gyíkok...faszomebbe az időjárásba...mennék kerülni egyet
szép jó reggelt! Végre péntek
jól nézz ki szép estét
jó estét.
BalyOne -t látta valaki mostanában?
Ez nagyon paraszt volt.
kiskorodban tényleg szebb voltál
én nem bántalak