Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak hétvégére lesz kész? elvisel?
elég 7 végére ,utána viheted lehet sikerül hamar tetőreraknom ugyhogy egész évben használ6od
sanszos hogy akkor vissza kell adnomm mer még elveszed
kameja?szombaton kőne...Impreza teszt lesz ugyanis kész
ahaogy akarod meglássuk délben hool leszek
flek=félek
Egyetlen érdeklődő nem bír rá lenni. Cserék vannak, de abból sem értelmes. Volt egy egyedileg átalakított vízözön előtt gyártott GS 750, majd egy zx 400, meg egy 150-es suzuki Maruder. Meg most szóbajött egy crm 250 SM, ami szép is meg minden, csak flek hogy megbánnám később a cserét. Vagy nem. Vagy igen, vagy mittomén.
aki ilyet keres annak megéri aki nem annak nem...meg kell találni az embert..monnyuk én egy nap alatt megtaláltam mert 530 é adtam el picsába.
2 nagy pofon a kipufffffal
És mennyi lenne kb a reális érte?
igenbazmeg
már ott lenni kaman
Amúgy mondja már meg nekem valaki bárki akárki, hogy jelen állapotban ahogy van a kawa, sokat kérek érte 450E-ért?
nem jössz átmegyünk a fórumba és megkérdezzük hol is van igaz ott a havernőd nem
meglepinek készült...még magamnak is
nem tévesztelek el
majd nyomok magamra napszemcsit oszt nem ismer fel senkisenem
csókra ezt nem is mondtad akkor nem hívok senkit
na jó éjt nektek. Lefekszem mert holnap meló, meg remélem jó idő és akkor karcolok egyet a mecsekben is

sziasztok!
tudom én aztat mikor
csíkmó hómváve gem óvéj énómá nájcsunájcs aszíszilvójem bikicsunáj óóó debikicsunáj csunáj bikicsunáááá vicsáj bikicsunáj gyurulíz tuszínszeöndúúú bikicsunáááj óráj széjálájszéj májeszáj venszurízim ...
híjjad fel
lehugyoztál?teeeeeee.... nem bírod a kiképzést
Mokuci hol van a Szikra
devilhez én csak egy csókra megyek és azt nem árulhatom el ,mikor nem leszek ott nála e