Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen mert ezt a linket nem tudom megnyitni....
Vazze mindent nekem kell tudni?
Versenykiírás.
Nekem még nincs de akkor lehet kéne szerválni? És arról tusz valamit hogy mikor kezdődik a balhé jövöhét vasárnap?
Látod azt nem tudom. Én a bizti kedvéért szerválok mintás gumit. Azzal futottak 1:50-es kört szóval nem hiszem, hogy gátolna engem bármiben is.
Igazad van...kiváncsi leszek mi lesz így....hallod és a gumiról mi a véleményed...lehet menni slickel?
Mivel ilyen szinten felkészített motorja csak olyan embernek van aki már rég elhagyta a 2:00-át. Egyébként csomó embert ismerek aki megy az OB-n és 100% hogy nincs szivacs a tankjában és az olejbetöltője sincs rögzítve. Vicces lenne ha az átvevő ember komolyabban ellenőrizné a zx kupát mint az OB-t.
Akkor nem lesz ZX kupa.
Miert kell 2 szinu palyaidom?
Most beszélt haverom Beriszel és mondta hogy kell a tankba szivacs meg ha van pályaidom akkor 2 szinűnek kell lennie...akkor a összes olajos cuccot le kell drótozni....ddt Szerinted hányan lesznek így?
Nem lesz fullos gépátvétel. Gondolom lesz gyári idomos motor is.
Sziasztok....Tud valaki valamit a Zx kupárol mert a fasz ki van ezzel a kever kavarral....Nem azért amatör verseny, hogy ne keljen full pályamotort csinálni egy utcán használt motorból?
Ne mondj ilyet csak ő máshoz ért .
Szöszike , sikerült megoldanod a telefon gondjaidat vagy ezt is kidobtad az ablakon
Reménytelen.
Ezzel tudod megnyitni a fajlt.
és evvel mit csináljak?tegyem el befőttnek?
kötsög
helyes lépek ha már nem jössz
má tőtöm..igaz azt irta ki hogy ez má megvan kivánom e lecserélni fiatalabbra...?még jóhogybazmeg...bár azé jó az ha nem kő valakit tanítani erre..meg arra
megvan ne bénázz vagy át küldjem
?ótó egyenlő autó...
pedig ott van nézzél szét