Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyelmesebbnek kéne lenned!
Ahová tartozol topic [130191] ma 09:18
Beszarsz nálunk a cégnél hirdetett egy fószer faliújságon 90000 .ért de nem mentem bele mert akkor még nem volt ilyen problémám most lehet,hogy meggondolom .

szolok az állatvédőknek
állat kinzóóóó . Tényleg nem akarsz kiput gyártani meg lenne a név hozzá animal killer..........nem nem anal te az más
babám hol a zeném?
egy sörétest vegyél (mint a mi az amcsi rendőrautókban van)
tudod hogy sosenem!

ha lett volna valaki aki lefotóz eskü inkább melléfekszem!
vagy melléborítom a motort is
komolyan mondom veszek a oldalra is lámpát mint amilyen az amcsi rendőrautókon van lehet fordítani aztán nyomatom vele oldalra hogy észrevegyem a dögöket.
nem! találtam! annyira durva a motorom hangja 14000es fordulaton hogy 50 méteres körzetben minden kisállat beledöglik!
ez épp át agart ugrani 1ik fáról a másikra az út felett... megláttam urrás közben és lőttem egy tiltást!
titta vér vót mi nden
gyilkoooos
Beszarás tényleg elütötted .
csk mókus ellen hatásos! mire odaésrsz agyvérzésben elpusztul! csak úgy potyognak a fáról!
De megúsztuk hál istennek , .
Szeva Go. Olvastam hogy mi történt!
De raktam roleeka de ezek szerint szart sem ér .
Jaj szia! Ezt e39.hu fórumon csináltattuk. Vagyis egy fórumos srác csinálta és csak E39-es kereteket csináltunk! 1000ft volt párban. Klubos rendszám keret! Itt tudsz utánaolvasni a dolgoknak.
Kanegér, a korábban mutatott rendszámtáblakeret készítőjének elérhetőségét meg tudnád adni? E36-osom van, és hasonlót szeretnék. Köszi!
jó regg
Milyen mocival jössz? 600 vagy 1000?
én meg még 1 m-t nem mentem pályán idén.....fincsi lesz a meccs így...
Bazzeg Go vigyázz magadra.
Erre a vasra nem tettél vadriasztót?
nálad?


te hol nem lennél,bammeg
Én ott lennék!