Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De kemeny... Ez a vetel napjan lett fotozva tobb keppel de sajna beszart a vinyom es minden odalett.Ezer koszonet erte....

ilyen volt igyen lett http://api.ning.com/files/yv0R...*tlDRRhDULyDGU64dtQJmIz6U4wSh4HCpN*cWr
G*8qo8nHmfM4PQGBoHF/SAM_0087.JPG
ezen a képen látszik hogy mennyit alakult a Ninja fasza
ki ez a fasz? Bocs S.Kanegér
beirom google-be hogy zx-6r lapozok párat és na kit találok ott?
ilyet....
Na képzeljétek megoldódott a motor 6E-es fordulat alatti kusza járása. Az egyik fekete csőbe egy műanyag hálós dörzsike és egyből olyan kezesen és kisimulva jár minden fordulattartományban.
ddt guberáljatok nekem gumit és akaszd a muja nyakába!
na ment M
egy képet pattints már a motorrol, ahol látszanak a felnijeid plss
nagy igyekezetben azért ne törd magad össze , este egy beszámolót meg dobj...

más: 03-04-es tulajok liciteljetek

http://cgi.ebay.de/Akrapovic-A...
Ma kurvára odateszem magam. Vagy is ez a terv. Elegem van a bénázásból. Lesz ami lesz! Reméljük 2:00 lesz.
Majd kiokítom.
Ja. Biztos még jobb.
Szerintem EZ van most helyette
Én Briantől vettem használtan
r17.hu-n nem találom ezt a gumit így hogy d209
az enyémen is Dunlop D209 GP Racer van... sztem fasza
120/65 ZR17
De erre a 70-es magasságú is jó szerintem
figyelj oda a tasknyosra! nekem dolgoznom kell! össze ne törje a gépet! meg tegye fel a p.idomot!
ja és meg ne fázzon
mintha a muterja lennék!
2:00:00 hajrá-hajrá
Megyek kibányászom a mocit mert muszáj pályáznom ma egyet-kettőt.
Hát én nem tudom a Dunlop jelzések elég zavarosak de az enyimére rá volt írva, hogy GP-Racer nem pedig, hogy 209RR.
Mi van a gyári mérettel?
na majd jlehet vadászok olyat ha lesz gempa
mi sem gyári mérettel megyünk!
asszem ekől gyárilag 120/60/17van na olyat találj vagy 65? nemtom de mind1
Van belőle slick verzió is. Elöl volt egy évig és baszott jó. Hidegben is stopiztam vele meg pályán is tapadt ahogy kell. Mondjuk hátulra is soft került és az szétfoszlott a tizedesen 2 pályanap, de aztán egy vágott slicket raktam fel ami medium volt és az bírta mint bármelyik. Csak rossz guminyomással mentem végig szóval 5-6 kör után csúszkált a hátulja. De nem volt vészes.
A lényeg, hogy ha 2 mocim lenne akkor az utcaira ilyet vennék. Vagy D211GP Racert.