Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt van a 06,7-es meg a 04,8-as köröm összehasonlítása.
A kék a gyorsabbik kör.
Szóval a cél végén egyértelműen lassabb voltam ma de 30m! később fékeztem. Nagyjából ezt is éreztem. 1-es kanyarig végig gyorsabb vagyok meg a kanyart is gyorsabban abszolválom. Aztán sokkal jobban gyorsítok ki de aztán még is beelőz a piros vonal (kacsázik a dunlop elspórolom a gázt). A 2-es kanyarban marha jól tanusítja amit éreztem. Sokszor azt éreztem, hogy szinte repülök bele a kanyarba. Ahogy fékezek a mai vonal végig +10km/h mutat. Aztán a kanyarban a leglassabb ponton csak 4km/h az előny de addigra valszeg 30m hátrányban a 06,7-es bemenetel.
3-as kanyarban kicsit gyorsabb vagyok a manselles féktávot később is kezdem de látszik amit éreztem, hogy még a leggyorsabb körömben is tovább fékeztem mint a 06,7-ben.
Uszodás rész olyan amilyen, sikán féktávján 10m hoztam, a sikánban a görbe alapján pont fordítva mentem valszeg a rövidebb féktáv miatt túl bő lére engedtem a jobbos részt emiatt később gyorsítottam ki és a tempó is kisebb viszont utána a bal-jobban gyorsabb voltam ma.
Gyors balos hasonló de a jobbost túl bőre vettem megint ezért a lassabb körömben nagyobb tempót értem el a lejtős egyenesben.
A -3-at teljesen másként vettem, a -2 dettó (látszik, hogy kísérleteztem). A célrarában egyértelműen lassabb vagyok. Szóval bizony több hely is van ahol a 06-os körömben gyorsabb voltam. Remélem össze tudom rakni a legjobb részeket és meg lesz a ZX kupa előtt a 03.
zsír lenne
Holmap igyekszem csörögni!
Túlórázom bassza meg! De valahogy össze kell szedni a zst gumira meg láncra ha én kimemtem volna a ringre Muja 2:13 at megy! Pusztán attól hogy szóban buzditom!
Majd perec előcsalja...
(gondolom)
sör+c-vágány
Köcce mindenkinek. Mujával mi van?
Jój estít czőődek
Elég régen jártam erre mi a helyzet veletek?

Hát skacok majdnem sikerült most hazafele jövet melóból elkapnom egy Őzet de olyan gyorsan reagáltam,hogy még magam is meglepődtem hogy én erre képes vagyok. Nem volt messze kb 1-2-3 méter nem tudom de közelnek tűnt bassza meg de megúsztam asszonnyal együtt és a motornak sincs kutya baja sem hál istennek.
hehe nem rossz
Prima ötlet csak támogatni tudom
főzést vállalom
tyóvan.
van a haveromnak egy medencésés, szaunás 7végi háza.
csak 2 éve parlagon van nem használta senki.
megnézem a gépészetét, és ha működik ott csinálhatnánk egy görbe 7végét a fórumnak...
Estét
szevasztok
Megbeszéltük
esti motorozáson majd lebeszéljük a részleteket

van, de tavaly ültettem.
de jöhetsz nyugodtan, van behűtve 2-3 fajta pálesz.
grat a PB-hez, ismét egy jó kis beszámoló szezon végére bemész 00 alá
Van abba a kerbe gyümölcsfa? Mert akkor pálikának is kell ott lennie és akkor megyek énis nehogy unatkozz
Pereckirály kellek még? Hívhatsz nyugodtan bármikor...
jó estét.

én megnézem a Mátrát. ...de csak a kertemből....
amivel Én
bammeg,ezt mivel érdemeltem ki?
szia mokus néni

na jah ...