Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali
hát fiuk volt zx nincs zx.
sírni tudnék!
Jó estét.

Janou, milyen focicsapatod van?
kispályás, nagypályás?
Olajból 10w40es legyen mindenképpen?
Estét.

Na ma végre kanyarogtam egyet a mecsekbe
De ez nem az igazi gecisok autos volt.

Viszont jól esett
Szep estet
Bocsi ezek lennének....
és keresd kutyát..hegylakók
Sziasztok egy az egybe cserélném ezeket a cuccokat versenyidomra.....2007-es Zx-6 hoz
olaj: fuchs silkolene 10w40
először is grat hozzá.
másodszor én innen szoktam rendelni: olajshop
harmadszor: meg fogod kérdezni milyet tegyél bele. Én javaslom a Motul 5100et olajszűrő leszedő pedig nem kell. én egy csavarhúzót szoktam átküldeni rajta
Sziasztok. Már lassan 2 napja boldog tulaja vagyok egy zx6os kawának. Le szeretném cserélni az olajat, de nem tudom milyet vegyek bele. Ja és gondolom bekell akkor szereznem egy olajszűrő leszedőt is. Esetleg ha tudtok valami webshopot azt is megköszönném.
passz
De szerintem azon se csak dob meg szűrő van.
elég nagy a lemaradás az elsőhöz képest
Juj de jó. Nekem E36-osom van, és szeretnék rá ilyet! Kivel csináltattad? Postáznak is esetleg?
Az sajna 1ik sem kell! Az árok férfiasabb!
Van egy ledobott lncom fogaskerekestől meg egy elég kemény első gumim, illetve egy olyan elsőm amiből kivágtam egy darabot
Fasza a táblás képed de még nem döntöttem el hogy az a jobb vagy az árokba porkolós
Valaki vigye el a p.idomokat mert szétverem! Lánc,gumi is jöhet cserébe!
De beteg. 500E
Szereltess fel ablaktörlőt

A tegnapi mocit amit linkeltem felhívtam, elég érdekes volt a telefonbeszélgetés.
Kérdezem miért nem az eredeti idom van rajta? Azt mondja ez pályaidom na mind egy és menyiért számítanád be az én 636-om? Azt mondja 500 Szép illedelmesen elköszöntem és letettem
Megjöttek az új rendszámtábla tartó keretek
rossz időben is azzal kell!
hajnalban aszittem befosok mire hazaértem a ködben
a pleximet sem láttam!