Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó éjt
mikéne ha vóna?
nomivanmáittenekötsögök
beléd is ropiherceg
csokoládésbicikliküllőmindenkibe!
láttam grat
várod már h megforgasd mi
amit mi raktunk össze az egy kicsit egyedi...még a hajtókarokat is mi esztergáltuk 600Nm főtengelyen
enyim is...egy kétoldallal lejebb
meg drukkoljatok gecii
kész a kocsi amit a versenyre építettünk
jövő 7vége...Győr
tanuni kee
anyag és alakítástechnológia zh
mi a fasz van veletek?mindenki bebaszott tegnap?
Szépnek tűnik, de az csak egy dolog, a blokkja lehet egy rakat szar ettől még. Az enyém példaként ránézésre szakadt, mert az idomokra még nem költöttem hogy szépen le legyen festve, a blokkra meg rálocsoltam már nem kevés pénzt, illetve amit tudtam átnéztem, javitottam. Meg kell nézni, dignosztikázni. Meg meg kell nézni mindig az eladót, ha simlisnek látszik menekülni
Cabriót akartál aztán meggondoltad magad?
Én végülis úgy gondolokodom, hogy életem első motorja után keresgélek olyat amin meg tudnék normálisan tanulni motorozni de nem is szeretnék kezdésnek túl nagyot se túl kicsit igy gondolokodom a 400-asokban, kb min 2 év és max 4 év közötti időtartamban kiszolgálna megfelelően utána kategória váltás miatt ugy is tovább adnék rajta, csak hát nem tudom hogy pl amit most az elöbb küldtem linket egy motorról ami tetszene kibirna e 2,3 estleg 4 évet még ugy hogy normálisan működne. Persze igazatok van hogy el kell menni és meg kell nézni az állapotát pár haverral akik értenek is hozzá de kiváncsi lennék a ti véleményeitekre is igy a motor képjei alaján (ha vetnétek rá pár pillantást) is gondolom már ti mint tapasztalt motoros rókák több dolgot észrevennétek nem ugy mint én kezdőként. Mégegyszer előre is köszi a segítségetek üdv nektek.
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Amúgy erről a motorról lenne szó, továbbra is szívesen meghallgatnám a véleményeiteket, várom a kommenteket előre is köszönöm mégegyszere a segítséget meg a kommenteket.
azé ezt a kakucsot ecce megpróbáznám....mondom 1x.
visszaütük
vagy jól pofánvágnak
legközelebb megyek a közértbe kenyérért megmondom Bayer Attila küldött egyböl féláron van minden.
okkéé...köszii
igen.mondd,hogy ugyanannyi kedvezményt vonjon le mint legutóbb.Bayer Attila a becsületes magyar nevem
köcc!
azt mondjam h joe-nak kell?
06 707057008.őt hívd fel....mondd hogy nekem kell,igy lejön belőle némi összeg:)
mi van vele?
no?gopro?
no..kész a dukkó...má csak össze kell raknom...oszt gyí-lehet tetőre baszni háccsólámpával előre
jobb mint vót