Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hopp ezt benéztem gokart
mivel mész pályázni? mit vettél? mesélj csak
remélem figyeliteka 24órásat
na melyik csapat vezet? kawasaki
Nem.
olyanom sincs de ha akarod,azt is a kezedbe adom
másnap ...faszom

Jó Reggelt
Hú, mennyit fékezek. Lehet ki kéne iktatni a fék-bowdenemet is?
Enyém volt a zxr 400 amit eladtam! Enyém vagy 8szor volt vissza tekerve :D 18000km volt benne:D szerintem a reális kb 40000-50000e km. zxr-nél arra figyel h a fék rendbe legyen és h a villán a króm ne legyen lepattogava! ha van egy kicsi de tényleg kicsi motor zaj az semmi! ha szépen indul nem füstöl kipörög rendesen akkor szerintem nem nem lessz gond. a külseje meg csak 15év!
Kő!mennyi pézéhogyé?szaréhugyé?
A ZXR 400 már pont elég nagy motor ahhoz, hogy nagyobb távokat is be lehessen állalni vele. Szóval egy 17 éves motorban az állítólagos 43 000km belőlem egy reakciót vált ki: .
Az évi 10 tank benzint jelent. Az semmi. Szóval arra nyugodtan készülj fel, hogy ezek a motorok már mind 2-3X vissza lettek pörgetve.
Ne km alapján vegyél motort hanem állapot alapján. Amelyik jól indul, nem füstöl, egyenesen fut, nincs lelakva na azt vedd meg.
látod crazyZsó terjed már a neved
volt már motorod?
én tegnap dógoztam-buzik
no akkor ez hozzád való feladat volt..
na most végre egyedül vagyok....most ugassatok ha mertek
kő?
Látom kijátszottad magad .igazi hülye vagy
Sziasztok a segitségeteket szeretném kérni ti mint kawás szakértők.
Most lett meg az A korlátos jogositványom 20 évesen és motorvásárlás elött állok egyfolytában 400-as Akorl-al vezethető 400-as kawa után keresgélek a neten. Találtami is kettőt csak az a baj hogy az egyik amit szerettem volna inkább 96 -os ZXR 400-ast nem rég eladta a srác kb 65000 ezerért a másik pedig friss műszakival rendelkezik 2012 03-ig szolo ugyanilyen tipusú kawa pedig 93-as évjáratú 43000 km-éterrel 500000-ért szerintetetek megérné megvenni nekem mert most az álmom elsö kezdő tanuló motorként csak min és max 400-as kawát szeretnék. Állítólag nagyobbra akar áttérni mert most lesz meg az A korlátlan jogsija és Új első fékbetétek, olaj,akksi, gyertyák, jó gumik, garázsban tartott. Forgalmiban 21kW-tal. Szerintetek megérné annak ellenére hogy 93-as évjáratú és már 43000-van benne, sajnos én még motorok terén elég naív vagyok nem tudom mi számít öregnek és hogy mennyi az a túl sok kilóméter ami már benne van egy motorban, és ami után már hibái is előjöhetnek a motornak?!
Vagy pedig mégis csak gondolkodjam a 1996-os kb 20-30 ezret futott 250-es ZXR-ekben.
Nagyon szépen kérlek adjak tanácsot. A segítségetek pedig előre is köszönöm.
némá a kawás térdel festi az ideális ívet a többieknek, jól tolod muja
kitől tudok szerezni gopro kamerát?
Szerintem meg bélyegre szívott azé kelt kicsit szarabbul. Az meg előfordul.
http://www.motogphirek.hu/index.php?news=3399


Rossi bukott!
Szkráccs hallom motornézőbe voltál?
szegény mókus