Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hajó volt. Itten lehet olvasni.
Jól van no,olvasom és köszönöm.
Na várj.Arról van most itt szó hogy egy suzukis szívja a véremet és ő állítása szerint A Kawasaki cég leges legelőször alagútfúró berendezéseket gyártott.
Mindig tanul az ember.
asszem hajóval kezdett
Köszönöm.
Először mit azt nem tudom, de manapság az orvosi műszerektől a tengeralattjárókon át, a műhold alkatrészekig mindent. A 2. világháborúban az egyik legnagyobb vadászgép gyártó volt.
A Kawasaki a motorokat gyártja a legkevésbé régen. Repülők, hajók, vonatok, épületek meg minden amit el tudsz képzelni
Srácok segítség. A Kawasaki cég milyen berendezést gyártott először a világban? Lehet hülyén hangzik de én csak a motort tudom.Ennyi.
Nem tudom.
Egyenlőre kimegyek eu-ra gyakorolgatni a döntögetést aztán ezt a zx kupát is meglátom még. A nevezési díjból máshol egy napig nyomhatom. Sohasem akartam a h ring királya lenni. Ez nem mérce számomra.
Hányan indultak idáig a zx kupán? Mármint a versenylétszám érdekel.
Nincsen, de hiába is töltök magamba ilyeneket, attól még álmos maradok ugyanúgy.
no fene töltsél magadba egy kis energia italt
Hajajj még bőven fent vagyok. És legalább kettőig fent is kell legyek, de már majd leragad a szemem.
Hungaroring. 20 000Ft ellenében. Annak éri meg aki megy 6X egy évben.
Már sehol. Márc. 15-ig lehetett.
Szkráccsi fel vagy még vagy már horkolsz?
Jobb mint 13. És ilyet hol/hogy, lehet/lehetett váltani?
Fun kártya.
10000 1,5h.....
Fasza.
Ha lett volna eszed akkor váltasz fun kártyát. 10 rugó vele a 3X30 perc.
Ebben teljesen igazad van, tapasztalatból tudom én is. Jó ha nincs másra pénzed, de hring helyett semmiképp. Nincs tempó. De mivel nincs pénz se így marad kakucs.
jóaz pedig, gyúrni kell rá egy kicsit és nem lesz vele gondod, én személy szerint szeretek oda kijárni
Ezt mond azután, hogy teljes erőböl lenyomsz ott 3X30 percet. Ha azután úgy érzed még kurvára mennél és jaj de keveset motoroztál 13e forintért akkor nyavajogj.
Nem beszélve az elégedettségi szintről. Ha eringen mész 1:30-at mi van? Semmi.
Szerintem kevesebb a napi dij, talan 15E...plusz vannak akcios napok, amikor meg kedvezobb (11-re emlekszem) illetve ha felteszed a motorra az Euroring matricajat, akkor tovabbi (~10%) kedvezmenyt kapsz.

Motoros napon pedig reggel 9-18-ig (az egy ora ebedszunet kivetelevel) annyiszor / akkor mesz fel ahanyszor akarsz/birsz.