Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kisújszállás felől de az is elég gatya
Lehet majd szólok egy ismerősömnek hogy rendeljen nekem
kuncsorba felől mentél
semilyet...
Jó éjt
Hú miklósig is elég volt felőlünk eljutni,rohadt kemény a gép futóműve.Tényleg te milyen gericprotektort használsz?
http://shop.ebay.de/i.html?_nk...

nézelődni kell,licitálni és lehet fogni jó áron...
jó éjt srácok
na miklóson abból van bőven
na csak először adjam el a mostanit,és azt mondtad az ebay-n 5-10Eft azok mind használtak?
Ja éppen narancssárgán világított a gép hogy kifogyik a benzin,na meg nem győztem kerülgetni azokat a szar keresztbordákat.
elmész egy boltba, ahol forgalmaznak felpróbálod a mértedet és utána megrendeled ne legyél már ennyire világtalan
szombaton nagyon toltad neki miklóson
Na az igaz de mi van a felpróbálással,milyen méret meg ilyenek
dájönéz...ezer év tapasztalat,Rossi nem hinném gagyi
ebayn 5-10 ezerért kapsz használtat....
ez annak a protektornak az adata amit belinkeltél így első olvasatra jónak hangzik

ZERO7 BACK PROTECTOR Flip gerincvédö
Felnött méret. állitási lehetöség különbözö testalkatokhoz.
Flexibilis gerincvédö, horizontális, vertikális csuklási pontokkal, Magnézium protektor betétekkel. Ergonomikus kialakitásu, Tépözáras, gumi szalagos rögzités, A belsö rész testbarát anyagból.
hasonló mint a shox,bár a shox az jobb,nekem erre amit vettem azt mondták ütésre keményedő
akkor mondok véleményt. sztem szar
Én nem merek rá véleményt mondani ,mert már elvesztem a gerincprotektorok erdejében,már azt sem tudom hogy ha drága akkor is lehet bóvli
én nem értek hozzá... csak kerestem hogy mi a választék. De van olcsóbban itt is, de erről tuti lefognak majd beszélni, mondván hogy a Rush-M nem nagy márka és olcsók a cuccok.
ehhez mit szóltok én ilyet szeretnék.............
a keprotec az egy anyag fantazianeve, (mint pl a teflon, cordura, etc..) nem pedig ruha / kesztyumarka...
és szerinted ezeket érdemes megvenni,drága látom de nem sok márkajelzés van rajta,meg annyira mindenhol a daineset hallom hogy olyan mintha a többi már gagyi lenne.
hol vettél annyiért?
superzoneban találtam pár protektort:

protektor