Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki a kicsit nem becsüli....
3.5 óra után 2 laptali, és agyő...
7.42 $
Fizetett valamit?
jobb estét.
13. hely a pokerstarson.
Estét!
Szia.
Szeva srácok
Teljesítmény adóról nem is beszélve.
Hát ez az!Basszák meg a ku..a szar útjaikat ekkora üzemanyag árak mellett!
Az az, én is ott repültem majdnem el. Faszért hagyják ott azokat a nagy felmarásokat, nem értem.
az utolsó 2-3 km-en mikor már majdnem itthon voltunk!
4-es?Ott volt a mi elátkozott helyünk is ma!
Én azt hittem a 4-esen szállok el ma. Lightos 90-es tempó és egy-egy szakaszon valamiért nincs burkolat, teljes útszélességen. Ahogy áthaladtam rajta úgy elhajított, beszartam nem gyengén.
80?itt van olyan amit 60aal is sokank érzek néha
felénk faszák az utak...de csak ésszel lehet ... kétszer úgy fordultak ki elém h szét se néztek és ha nem rántom arébb telibeverem,és tuti nem én nyerek
Az tuti. Szégyen nem szégyen van olyan enyhe kanyar amit alig 80-al merek bevenni, tele van foldásokkal meg kátyúkkal. Igaz ez pont az a kanyar amiben nyáron elfirkantam.
Ez a peremig a gumi a mai útviszonylatokon lehetetlen! Főleg felénk ahol még rátesz egy nagy csomó por és kavics ja és nem beszélve a tankcsapdákról!
Szia Szkráccs!
Még szerencse,hogy nem eset el! Nem,nem ment olyan gyorsan,de így is gyűrődött az első és hátsó felni!
csákkány!
230 km több mint a 3/4-e szerpentinen
jobbra-balra peremig a gumi
Hali.
Jujj basszus még mázli, hogy nem esett el. Sokkal rongyolt bele? Ha kedden délután átjössz, elmehetünk Janihoz, akivel én csináltatom a nyűgjeimet és megkérdezhetjük elvállalná-e.
csak egy saller volt
vótam ma ongaroringen.vót ott csomóféle motorkeékpárverseny.haccáz meg ezer meg 125 meg puncikák versenye.....
de jó vótazsé...ott volt valami Mujahedin gyerek is egy kaffaszakival-perec meg nem jött merőbuzi...émmeg nem vótam pályán
de ennyire?
vannak rossz pillanataim.olyankor kicsit mérges vagyok-és le kell vezetni.