Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nincs Hring akkor jó. De Hring helyett értelmetlen. Nem szokod meg a tempót. Lenyomsz ott 20 napot te vagy az ász a Hringen meg beszarsz a lejtős egyenesben.
De bazdmeg a h-ringes 13000/lófasz az nem vicc.
Kifejezetten felháborító......
Vagy csak én vagyok ilyen csóró?
Annyira nem vészes bár nem egy H-Pring. De egy Hringes versenyre nem készít fel. Motorozni-dönteni meg lehet ott tanulni de pályázni nem igen. Ahhoz túl lassú. A 18e meg egy vicc.
Mindez persze a magánvéleményem.
Kakucson 2 óra és nincsen kedvem visszamenni, mert leroggyannak a térdeim és két napig fájnak.
Miért?
Voltam már, jó véleménnyel vagyok erről a csíkról.
A gond a szar betonnal van, de láttam rajta elég "ügyes" srácokat, akik rendesen tolták ott a bringát megcsúszás nélkül.
Nem csúszik az, csak el kell hinni.
Hűűű... 18-ért valóban felejtős. De most megnéztem hogy 15k a napi motoros pályadíj. Esti motorozásra érdemes néhányszor kinézni, 6k 2 óra nonstop. Nem egy H-ring de jobb mint kakucs, de amennyivel drágább annyival nem jobb mint kakucs.
csúszik mi?
Felejtős.
terveztem hogy megyek....sose jutottam el .
Euroringről mi a véleményed?
Ott 18000 egy egész nap.
Úgy gondoltam én is, de előtte hagytam had menjen egy pár kört egyedül hogy szokja.
zsír....végül is neked kell hátul ülni ha te iszol
egy menetre ami 3x25 perc az 13000
ha vagány vagy akkor befizetsz a lassúra is és a gyorsra is....
aztán ha nagyon vagyány akkor befizetsz a lassúra gyorsra és a liszenszes lassú gyorsra....no ez 4x13ezer....igy lehet menni napi 380km-t pályán...ecce-kécc kipróbáltam tavaly idén ez a veszély nem fenyeget.
Papucsban?
Keresztfiammal így indulunk locsolkodni holnap, ma volt főpróba!
Crazy egy egész napos nyíltnapnak mennyi az ára?
mosmá csak okosan verekedj a biróságon,és ha te jól verekszel,akkor olyat bebaszok a biztosítónak ,hogy nem fogják tudni merre vannak arccal oszt matekolhatnak.....monnyuk csak 8 napig mert több időt nem hagyok reája
ki ez az ember baszki....há hova viszed a nőket?
nagyszerű. köszönöm szépen Crazy
hiba, hatalmas hiba
számoltam.ami nálam van fedni fogja ugy nagy vonalakban.attól csak kevesebb lehet,de nem tudtam pontosat számolni mert pl fejidomkonzol dukko matricák karbiszinkron telószimm cserére még nincs pontos áram-de kb ez alatt lesz.
Nem szoktam buliba járni, csajokat pedig végképp nem szoktam hazahozni, így aztán erről nem tudok beszélni.